Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPokémon Sun and Moon: Zobaczcie intro nowej serii animowanej [WIDEO]

Cross czwartek, 17 listopada 2016, 17:12 News

Ash Ketchum powraca w bardziej uroczej i znacznie lepiej animowanej formie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 18 listopada 2016, 0:36   Catequil
Wygląda tragicznie... Od kiedy to zamiast iść naprzód, to cofamy się w technologii? No zobaczcie jakikolwiek kadr z XYZ, phi nawet z Unovy, a potem ten trailer... Downgrade totalny jeśli chodzi o kreskę. I muzyka, w porównaniu do pierwszego openingu XY, to jak ziemia i niebo. Innymi słowy - anime omijać SZEROKIM łukiem, w Sun/Moon zagrywać się!
czwartek, 17 listopada 2016, 22:56   misterDVader
Wygląda jak Yo-Kai Watch, które jest mocno takie sobie w porywach do nie mogę tego oglądać, ale rzeczywiście rusza się bardzo ładnie. Tylko dlaczego dla Asha czas płynie innymi korytami niż dla zwykłych śmiertelników.
czwartek, 17 listopada 2016, 22:12   HandlarzzRusi
Po taniości. Pokemony już tyle zarabiają na siebie, że szkoda wydawać pieniędzy na coś bardziej ambitnego. Ekonomicznie ich rozumiem.
czwartek, 17 listopada 2016, 22:00   saborcat
Ok mogę zrozumieć że przez te kilka lat i pare set odcinków Ash się nie starzeje ale żeby zaczął młodnieć. Przecież on tu wygląda jakby mu odjęli z dobre 5 lat.
czwartek, 17 listopada 2016, 21:24   kfarc
Kiedy pokazują stałe obrazki, wygląda to... średnio. Ale kiedy zaczyna się to wszystko ruszać OMOJOJO :) jest cudne. Tylko te piorunki na policzkach wyglądają jeszcze dziwniej... Ogólnie: Podoba mi się.
czwartek, 17 listopada 2016, 20:51   maxyman42
It's time to staaaahp !!!
PS. To Zespół R jeszcze się mećzy ze złapaniem tej Pokemyszy ?
czwartek, 17 listopada 2016, 20:25   Mentooss
XD Nie wiem co twórcom przyszło do głowy, bo xyz całkiem przyjemnie się oglądało ale na to coś trudno się patrzy.
czwartek, 17 listopada 2016, 18:52   Śledziks
Tragedia, zamiast chociaż trochę postarzeć tego Asha, to jeszcze bardziej go odmłodzili, wygląda beznadziejnie. Reszta ok.
czwartek, 17 listopada 2016, 17:58   SerwusX
@Blaadee
3. A kogo będzie widz oglądał przez większość czasu? :D
czwartek, 17 listopada 2016, 17:52   SecretLaserPL
pOWIEM TAK: K*WA MAĆ, ALE TO ZJEBALI.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z