Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

"Justice League Dark": Nadchodzi animacja bez Bena Afflecka [WIDEO]

Papkin czwartek, 17 listopada 2016, 10:36 Film, serial, animacja

Batman boleje nad tym, że jego życie osobiste ogranicza się do kontaktów z lokajem, Superman żyje, John Constantine nie brudzi sobie butów. 

Słowem: dorosła (bo przyznano jej kategorię "R") i mroczna (bo taki ma tytuł) animacja DC prezentuje się do nas na oficjalnym zwiastunie. W obsadzie meldują się popularni aktorzy dubbingowi (Jason O'Mara jako Bruce Wayne, Roger Cross jako Zielona Latarnia), a Liga Sprawiedliwych staje przed wyzwaniem, z którym uporać się nie może. No, przynajmniej we własnym gronie, stąd trzeba jej zawezwać na pomoc Johna Constantine'a, Zatannę, Deadmana i Etrigana.

Film ma w pewnej mierza bazować na serii komiksów pod tym samym tytułem i pojawić się (w dystrybucji cyfrowej) już 24 stycznia. Na zachętę (zniechętę?) łapcie trailer.

Kinową adaptację "Ligi" realizuje w swoich studiach Warner Bros. Jej zwiastun (jak i kupę innych, które pojawiły się podczas tegorocznego Comic-Conu) możecie obejrzeć pod tym adresem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 17 listopada 2016, 15:59   lastmanstanding
Kevin chyba za stary, z Markiem Hamillem czas też się nie cackał, ale śmiech miał perfekcyjny
czwartek, 17 listopada 2016, 15:34   Jesus Freak
Ja też mam lokaja ;)
czwartek, 17 listopada 2016, 13:41   Halfik
@rumbur Wiem co czujesz :D Mialem nadzieje ze po goscinnym wystapieniu Constantina w kilku odcinkach Arrowa wznowia prace nad sezonem 2. Niestety...pozostalo czekac i liczyc, ze kiedys go zapowiedza tak jak half-life 3 ( Constantine confirmed ! ).
czwartek, 17 listopada 2016, 12:48   Paladyn_Rage
Patrząc na to, jakim ponurym żartem okazał się Killing Joke jestem średnio zainteresowany. Swoją drogą - kategoria R, a Johny standardowo niepalący. Huh.
czwartek, 17 listopada 2016, 12:40   rumbur
John Constantine :) Boleję strasznie, ze serial o nim anulowano po pierwszym sezonie.
czwartek, 17 listopada 2016, 11:54   Bronnson
Jeśli o mnie chodzi...nie ma Batka bez głosu Kevina Conroya. Nie ma i już!
czwartek, 17 listopada 2016, 11:44   Dantes
Ostatnia produkcja Batman: The Killing Joke zebrałą różne opinie jednym się podobało drugim nie w każdym razie nie wszystkie animowane produkcje DC są dobre to co może denerwować to budżetówki w przedziale 1 godziny ale animacji jest dosyć sporo więc można sobie wybrać te lepsze https:en.wikipedia.org/wiki/DC_Universe_Animated_Original_Movies ;)
czwartek, 17 listopada 2016, 10:28   YoNami
Oglądanie "But"mana bez Bena Afflecka to jak spiderman bez Tobey'a Maguaier'a

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z