Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Tajemnicza gra od Stardocka i nowy GalCiv

Piotrek66 niedziela, 31 sierpnia 2008, 18:55 News
pc
Galactic Civilization II - logo
Galactic Civilization II - logo

Galactic Civilization, za które odpowiedzialne jest studio Stardock, jest serią ciepło przyjętą zarówno przez recenzentów jak i graczy. Być może cykl ten doczeka się trzeciej części.

Na swoim blogu prezes firmy, Brad Wardell, oświadczył, że ekipa pracuje nad nowym przedstawicielem gatunku strategii. Ta tajemnicza gra bazować będzie na zupełnie nowym silniku graficznym, który pozwoli na wykorzystanie procesorów o dwóch lub większej liczbie rdzeni. Martwić nie powinni się także posiadacze słabszych komputerów, na których engine powinien działać w miarę płynnie. Na przyszły rok planowane są publiczne testy produkcji. Kiedy premiera? Ta będzie miała związek z zainteresowaniem graczy tytułem.

Co ma to wspólnego z kontynuacją Galactic Civilization? Jeżeli tajemnicza gra zostanie ciepło przyjęta przez graczy, trzeci GC będzie hulać właśnie na nowym silniku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z