Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Tajemnicza gra od Stardocka i nowy GalCiv

Piotrek66 niedziela, 31 sierpnia 2008, 18:55 News
pc
Galactic Civilization II - logo
Galactic Civilization II - logo

Galactic Civilization, za które odpowiedzialne jest studio Stardock, jest serią ciepło przyjętą zarówno przez recenzentów jak i graczy. Być może cykl ten doczeka się trzeciej części.

Na swoim blogu prezes firmy, Brad Wardell, oświadczył, że ekipa pracuje nad nowym przedstawicielem gatunku strategii. Ta tajemnicza gra bazować będzie na zupełnie nowym silniku graficznym, który pozwoli na wykorzystanie procesorów o dwóch lub większej liczbie rdzeni. Martwić nie powinni się także posiadacze słabszych komputerów, na których engine powinien działać w miarę płynnie. Na przyszły rok planowane są publiczne testy produkcji. Kiedy premiera? Ta będzie miała związek z zainteresowaniem graczy tytułem.

Co ma to wspólnego z kontynuacją Galactic Civilization? Jeżeli tajemnicza gra zostanie ciepło przyjęta przez graczy, trzeci GC będzie hulać właśnie na nowym silniku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z