Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

StarCraft II dopiero w przyszłym roku

artoor sobota, 30 sierpnia 2008, 9:25 News
pc
Starcraft II - logo
Starcraft II - logo

Rok 2008 nie będzie rokiem drugiej części StarCrafta, co potwierdził jeden z producentów gry.

Emocje towarzyszące wyczekiwaniu na premierę StarCrafta II dopełniają liczne spekulacje na temat tego, czy jeszcze w tym roku zagramy w produkcję Blizzarda. Wątpliwość postanowił rozwiać Frank Pearce, współzałożyciel firmy, odpowiadając, że zespół ma jeszcze wiele do zrobienia, za wiele by móc wypuścić grę w 2008 roku. Co prawda nie wyznaczono jeszcze konkretnego terminu debiutu, ale ci, którzy oczekiwali od Blizzarda prezentu gwiazdkowego, mogą o nim zapomnieć.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 31 sierpnia 2008, 15:32   Tressela

// SC2 za rok? Mnie ta gra i tak nie obchodzi... :)

niedziela, 31 sierpnia 2008, 10:34   Cioper

// A od kiedy to niby Blizzard wypuszcza swoje gry na gwiazdkę? __

niedziela, 31 sierpnia 2008, 0:43   JCraft

Mała uwaga... // W3 był dla mnie przeciętny jak na grę Blizza oczywiście, bo jak by nie patrzyć jakiej firmy to gra to W3 wymiata! :D

sobota, 30 sierpnia 2008, 16:56   JCraft

Dives // Dla mnie WarCraft III (zresztą 2 też) był przeciętny... a na czwórkę w ogóle nie czekam bo świat WarCrafta mnie nigdy specjalnie nie interesował... a StarCraft czy WarCraft to już kwestia gustu.

sobota, 30 sierpnia 2008, 15:19   TGuard

// Cóż, Blizzard umie robić gry, jak już jakąś wyda, o gra jest co najmniej bardzo dobra. Warto zatem wybaczać mu tego typu rzeczy... I zresztą t nie oznacza, że skoro gra jest planowana na przyszły rok, to nie ukończą jej wcześniej i nie zagramy wcześniej.

sobota, 30 sierpnia 2008, 14:27   Dives

// Jak dla mnie gra będzie najwyżej przeciętna, szkona że na razie nie ma widoków na warcrafta 4...

sobota, 30 sierpnia 2008, 13:38   MadeinHell

Jcraft // i w każdym następnym ;) MOŻLIWE że wydadzą SC II w 2009... MOŻLIWE.

sobota, 30 sierpnia 2008, 13:21   JCraft

// A kto o zdrowych zmysłach oczekiwał premiery na gwiazdkę? Można by było to porównać do oczekiwania tego że Polska wygra Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w tym dziesięcioleciu :D

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z