Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTyranny: Twórcy opowiadają o mechanice gry [WIDEO]

Shky poniedziałek, 7 listopada 2016, 11:35 News
PC

Pracownicy studia Obsidian tłumaczą, jak się walczy, tworzy zaklęcia i rozwija bohatera w służbie złego lorda.

Tyrania nadchodzi wielkimi krokami. Już 10 listopada będziemy mogli wskoczyć w buty oficera armii, która w imię nikczemności, niegodziwości, nieprawości, nieuczciwości i innych słów sponsorowanych przez literkę "n" podbiła świat i rządzi nim niepodzielnie.

Z tej okazji Obsidian opublikował kolejny dziennik developerski, tym razem poświęcony mechanice ich najnowszego erpega. Dowiadujemy się z niego między innymi, że pod swoją komendą będziemy mogli mieć cztery postacie, a walka będzie się odbywać w czasie rzeczywistym. Aktywna pauza pozwoli na spokojnie wydać wszystkim rozkazy i zapewni taktyczność starć (A na trolla ta taktyczność! Pomagierów można polecić opiece Jaśnie Panującej AI, a samemu skupić się na sobie i swoim bohaterze! – dop. chochlik Egocentryk).

Kompani nie mają być jedynie kukłami, a wywodząc się z różnych frakcji, będą mieć własne poglądy. Jako że gra wydaje się kłaść duży nacisk na walkę, to najistotniejszą ich cechą mogą się okazać kombinowane akcje, jakie mogą uskuteczniać podczas starć. Przykładem jest wyrzucenie w powietrze łucznika, który momentalnie zyskuje przewagę wysokości nad przeciwnikami (Animator opowiadający od 1:44 mówi o tym z duszą i wykazuje tyle entuzjazmu, że mógłby nim nawet obdzielić pozostałych kolegów – dop.chochlik Entuzjasta).

W grze będzie również system składania zaklęć ze znajdowanych elementów, co ma pozwolić na dużą kreatywność w tej dziedzinie, a rozwój bohaterów oprze się na znanej z TES-ów częstotliwości używania broni bądź umiejętności. Postacie mają również dostawać specjalne zdolności w zależności od tego, jakie gracz ma stosunki z obecnymi w grze frakcjami.

Zresztą, co ja się rozpisuję – oglądajcie (a w 4:19 zakrzyknijcie głośno "THIS IS TYRANNY!" – dop. chochlik Gerard Butler).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 18 listopada 2016, 2:41   Smithzon
Muszę przetestować ten tytuł. Zapowiada się świetnie
wtorek, 8 listopada 2016, 8:52   Shaddon
@lastmanstanding
W tej chwili prawdopodobnie zostaje ci tylko Allegro, gdzie dostaniesz klucz niewymagający kombinacji z VPN za niecałe 90 zł. Moim zdaniem warto, szczególnie, że Enhanced Edition wprowadziła szereg poprawek w stosunku do edycji premierowej.
wtorek, 8 listopada 2016, 8:11   lastmanstanding
GolemDorfl @ wiesz może gdzie kupić te divinity? żaden sklep nie posiada wersji pc, a na steam 200 zł....
poniedziałek, 7 listopada 2016, 18:52   GolemDorfl
@kolosmenus Poczekam na recenzje i opinie. Jeśli moje oczekiwania się potwierdzą to Wiesiek będzie musiał poczekać ;)
poniedziałek, 7 listopada 2016, 18:39   kolosmenus
@GolemDorlf Haha, mam praktycznie takie same zaległości, ale już z tego wszystkiego zrezygnowałem na rzecz Tyranny. Jeśli będę za długo zwlekał to nigdy w to nie zagram
poniedziałek, 7 listopada 2016, 18:11   GolemDorfl
Super. Zagram na 100%, jak już przejdę zaległości w postaci Wateland 2, Divinity: Original Sin, dodatków do Pillars of Eternity i Wiedźmina 3. Czyli gdzieś w 2018 :(

Podobne newsy

Tyranny: Dodatek Bastard’s Wound już dostępny

News
piątek, 8 września 2017

tyranny-dodatek-bastards-wound-juz-dostepny Rozszerzenie oferuje między innymi nowy wątek fabularny.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z