Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Valkyria: Azure Revolution – Czterominutowy zwiastun następcy Valkyria Chronicles [WIDEO]

Cross niedziela, 30 października 2016, 10:59 News

Ustawić wskaźnik anime na 150%! Monstrualne biusty w górę! Nakładać kretyńskie ozdobniki na broń! Podwoić liczbę menusów! 

Japońska premiera gry na PS4 i PSV w styczniu 2017 roku. Sega ponoć przygotowuje się do zachodniego wydania, ale lepiej już chyba znaleźć na sieci fanowskie tłumaczenie Valkyria Chronicles 3.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 3 listopada 2016, 22:03   shinis
@zoldator - nie bądź gnojkiem i nie pisz animu.
Jest anime, a nie animu.
Warto wiedzieć, że anime są często piękne wizualnie, ale ta gra ma naprawdę brzydką grafikę.
poniedziałek, 31 października 2016, 17:21   Sejman
... to tworzą to coś. Miejmy nadzieję,ze w przyszłości SEGA pójdzie po rozum i wyda ,,prawdziwe'' VC4 lub chociaż zrobi porządne porty dwójki i trójki na PC (z portem z 3DS-a Resident Evil Revelations jakoś się dało i gra się sprzedała).
poniedziałek, 31 października 2016, 17:16   Sejman
Azure Revolution to będzie pękny przykład jak zniszczyć dorobek poprzedniczek. Każda z części z VC była b. dobrym połączeniem turowej strzelanki z anime. Moim zdaniem SEGA zrobiła już wcześniej błąd, mianowicie chodzi o to, że zamiast iść za ciosem po sukcesie jedynki, 2 i 3 część wydali tylko na PSP (trójkę tylko w Japonii na dodatek). Zamiast wydać VC4 z pełnoprawnym multi (produkcje tego typu są do tego wręcz stworzone, wiem ,ze w 2 był, ale potencjał został zmarnowany).
poniedziałek, 31 października 2016, 8:40   Ad-M
Znowu przypominają jak zepsuli dobrą serię :(
poniedziałek, 31 października 2016, 0:46   zoldator
Stanie się to problemem dopiero kiedy VC4 zostanie ogłoszone i będzie AR.
poniedziałek, 31 października 2016, 0:45   zoldator
Jasne, jeśli czołg wielkości małego miasta nie był 150% anime. I widok pod spódniczę Rosie kiedy pada. I cokolwiek tam jeszcze. Wspominałem już o Super Sayian Nie-Nazistce ze strzelającą laserami lancą? Jak, robo skorpiony nie są super daleko od tych rzeczy. W gruncie rzeczy siedzą dosłownie w pokoju obok. I mógłbym też mówić o tym czemu "spin-off be bo nie jest jak główna rzecz" to idiotyczny argument, ale naprawdę nie wiem czy muszę. AR to nie VC4 i w oczywisty powód nie ma nim być.
poniedziałek, 31 października 2016, 0:05   Sabi
A MGR miał ciągle "Metal Gear" w tytule, przez co wielu fanów serii zgrzytało zębami. I chociaż bawiłem się przy grze wybornie, to w pełni rozumiem ich podejście do tematu. Tyle, że tu prezentowany od jakiegoś czasu gameplay nie nastraja optymistycznie.
niedziela, 30 października 2016, 23:57   Sabi
Pomijając ten drobny fakt, że jedna gra przedstawia coś w rodzaju alternatywnej Europy, z drobnym dodatkiem elementów czysto fantastycznych, a druga gra jedzie po całości w stylu Final Fantasy. Jedna gra prezentuje coś oryginalnego, druga to "generic anime". To w kwestii stylizacji. I fakt, poprawnie zdiagnozowałeś swój problem z czytaniem, bo tekst w rodzaju "ustawić wskaźnik anime na 150%!" to czysty sarkazm i odnosi się właśnie do tego przegięcia w tym temacie. Naprawdę musiałem to tłumaczyć?
niedziela, 30 października 2016, 22:31   zoldator
Czytanie trudne, eh? Mówię, ze obydwie gry to durne animu (skoro większość tego newsa zdaje się być o tym, że AR be, bo animu), a o gameplay trudno mi się czepiać, jeśli gra nie nazywa się Valkyria Chronicles 4. A nie nazywa się. Tak jak MGR nie nazywał się MGS5.
niedziela, 30 października 2016, 21:15   Sabi
@zoldator To grałeś, przeszedłeś, a dalej nie wiesz, w co grałeś? Gameplay nie ma znaczenia, bo pojawia się taka a taka postać, więc obie gry są twoim zdaniem identyczne, niezależnie od tego, że, co widać na dostępnych nagraniach z Azure Revolution, pasują do siebie jak pięść do nosa? Ja ci pokazuję pięć palców, a ty twierdzisz, że widzisz trzy. Niesamowite.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z