Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Alan Wake 2: Microsoft nie stawia krzyżyka na kontynuacji

DavyStrange środa, 26 października 2016, 17:48 News
Alan Wake powraca
Alan Wake powraca

Nie jest jednak przekonany do koncepcji przedstawionych przez Remedy.

W rozmowie z serwisem Stevivor Phil Spencer, szef marki Xbox, został zapytany o to, czy Alan Wake 2 powstanie. Po chwili namysłu miał odpowiedzieć zdawkowo:

Cóż, twórcy... twórcy muszą chcieć zrobić tę grę.

Jak jednak pamiętamy, rok temu podobne pytanie zostało zadane Samowi Lake'owi przez serwis Polygon. Wtedy ten odparł:

Pokazaliśmy swój pomysł Microsoftowi i chyba szukali czegoś innego do swojego portfolio.

Pomysł ten przerodził się później w grę znaną dzisiaj jako Quantum Break. Jeśli założymy, że Remedy dalej ma w planach drugą część Alana Wake'a, ale według Spencera "nie chce", to twórcy albo już nad nią dłubią i nie chcą się wychylać, albo pracują teraz nad czymś innym.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 27 października 2016, 15:36   Kawalorn
@jezzaile American Nightmare było takie-sobie dla mnie. Jeśli ci wpadnie w ręce to można przejść ale nie ma co samemu po nią sięgać.
czwartek, 27 października 2016, 14:50   keksxd
@Dantes Pierdolenie
czwartek, 27 października 2016, 14:46   PeterL
Lepszym pomysłem było by chyba zostawienie tego tytułu niż robienie na się kolejnego gniota i sprzedawanie go pod kultowym tytułem tak jak mamy w przypadku Mafii.
czwartek, 27 października 2016, 10:04   TheFrediPL
@jezzaile, American Nightmare to zupełnie inna rozgrywka niż w podstawce, ten dodatek jest skierowany na zdecydowanie walkę i fabuła jest, tylko że nie wciąga i nie jest tak ciekawa jak w podstawce, osobiście nie ukończyłem bo jak dla mnie było to strasznie nudne i niestety ogółem słabsze od podstawki.
czwartek, 27 października 2016, 9:01   jezzaile
A ja pytam czy warto przechodzić American nightmare? Alan Wake jest genialny, gorzej było z dlc... jako fan podstawki napiszę, że były mocno średnie. A jak jest z American nightmare? Kolejne pseudo dlc, czy może dobry dodatek i warto?
czwartek, 27 października 2016, 8:47   Dantes
Microsoft wykończył wiele dobrych studiów oraz marek growych ich metoda ty wciągnąć jak najwięcej zysku a gry a gdy dana seria przestanie się sprzedawać to ją zlikwiduje, można wierzyć lub nie ale tak oni działają.
środa, 26 października 2016, 22:19   western
Niech idą z tym do SONY ;) (Wiem, wiem, nie mogą).
środa, 26 października 2016, 21:34   Antimasterplan
"Cóż, twórcy... twórcy muszą chcieć zrobić tę grę." Pozwolę sobie uzupełnić: "Cóż, twórcy... twórcy muszą chcieć zrobić tę grę. Musi to być gra wyłącznie na Xbox ONE, i musi być zblokowana w 30 FPS. W przyszłości musiałby być też zrobiony słaby port na (wyłącznie) Windows 14, również z blokadą FPS, który będzie wykorzystywał 128 GB RAM - nie wiemy jeszcze po co...a może inaczej - nie wiemy dlaczego, ale brzmi to epicko."
środa, 26 października 2016, 19:52   Pecetowiec
Ech... dla Alana Wake'a 2 kupiłbym nawet Xone... :(

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Dodatek do Control rozwinie wątki z Alana Wake’a

News
niedziela, 17 maja 2020

dodatek-do-control-rozwinie-watki-z-alana-wakea Sam Lake postanowił opowiedzieć trochę o swojej grze z okazji jej dziesięciolecia.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
0

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z