Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT"Deadpool 2" bez reżysera

Papkin niedziela, 23 października 2016, 14:54 Film, serial, animacja

Ów pokłócił się bowiem z samym Deadpoolem.

Chyba nie muszę Was przekonywać, że pierwszy "Deadpool" okazał się nadzwyczajnym sukcesem. Oczywiście wciąż była to do bólu klasyczna marvelowska papka, połączona z naiwnym love story (tyle że bohaterowie zamiast wyznawać sobie miłość artykułowali chęć usadowienia swoich pośladków na twarzy sympatii). Zrzucenie kajdan ograniczeń wiekowych wyszło jednak duetowi Tim Miller (reżyser) i Ryan Reynolds (odtwórca głównej roli) na dobre. Przy skromnym budżecie 58 mln dolarów film wygenerował aż 782,6 miliona, co stanowi najlepszy wynik ze wszystkich dotychczasowych obrazów o X-Menach (której to serii formalnie jest częścią). I właśnie dlatego nikogo nie zaskoczyło, gdy podczas tegorocznego CinemaConu wytwórnia Fox potwierdziła, iż w produkcji znajduje się sequel

Wygląda jednak na to, że bez Millera na pokładzie. Jak donosi Deadline, reżyser poróżnił się z Reynoldsem. "Seria różnic na tle twórczym" okazała się na tyle poważna, że choć ruszyły już prace nad scenariuszem filmu, a zdjęcia zaplanowano na początek stycznia, panowie powiedzieli sobie "dość". Nieoficjalnie mówi się o tym, że czarę goryczy przelała próba przeforsowania przez Millera aktora Kyle'a Chandlera ("Wilk z Wall Street"), który miałby zagrać Cable'a. Sęk w tym, że Reynolds miał na tę postać zupełnie inny pomysł, co zaowocowało odsunięciem reżysera od projektu i oddelegowaniem go do prac nad początkiem trylogii "Influx", bazującej na twórczości Daniela Suareza.

O "Deadpoolu 2" wiadomo obecnie niewiele. Według informacji portalu Collider przez ekran przewinie się znana z zeszytów o X-Menach Domino. O rolę ubiegają się ponoć Sylvia Hoeks ("Koneser"), Mary Elizabeth Winstead ("10 Cloverfield Lane"), Stephanie Sigman ("Spectre"), Sofia Boutella ("Kingsman"), Lizzy Caplan ("Masters of Sex") oraz Sienna Miller ("Snajper"). Obraz zadebiutuje w kinach w 2018, za jego scenariusz mają zaś odpowiadać autorzy poprzedniego skryptu (Rhett Rees i Paul Wernick).

 
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 24 października 2016, 16:21   scotch83
@Kozas
Heh, odnośnie przytoczonego motywu z Avatara to akurat mam dokładnie taką samą opinię, co to tego kto tak naprawdę był w tym filmie dobry :) Pułkownik z Avatara walczył i zginął za ludzkość z rąk kosmicznego tree-hugger'a i zdrajcy... którego egzystencja całkowicie zależała od technologii stworzonej przez ludzi, na których się wypiął. Zabawne jak prosta manipulacja przekazem może sprawić że większość ludzi nie jest w stanie trzeźwo ocenić sytuację.
A Lang byłby w DP moim zdaniem OK - dobry aktor.
niedziela, 23 października 2016, 22:36   Kozas
Ewentualnie jeszcze Stephen Lang by pasował(jak nie kojarzycie po nazwisku to ten good guy z Avatara, który walczył i zginął za ludzkość zabity przez zdrajcę ludzi)
niedziela, 23 października 2016, 22:31   Kozas
Mi tan na Cable'a idealnie pasowałby Dolph Lundgren. Cable był dojrzałym gościem, także nie można jakiegoś młokosa dawać, a Ron Perlman okej może już trochę za stary. Poza tym Lundgren pewno byłby tańszy.
niedziela, 23 października 2016, 22:08   TheFrediPL
Sry, za błędy ale telefon.
niedziela, 23 października 2016, 22:07   TheFrediPL
Nie macie prawa gadać co jest gimbusiarskie a co nie, z masurbacji i innych może się śmiać ktoś kto ma lat 60 jak i 16 i ja w tym nie widzę problemu, ale lepsze według mnie to niż śmianie się z tych "madrych" kawałów lub w ogóle posiadanie kija tam gdzie światło nie dochodzi.
niedziela, 23 października 2016, 20:56   Dominoo
@VampirX4
Bo w tym konkretnym przypadku to Reynolds był ojcem sukcesu filmu, praktycznie to on doprowadził do jego powstania
A to, że producent przystaje na dyktowane przez niego warunki tym bardziej potwierdza, że to aktor ma tu więcej do powiedzenia niż reżyser
niedziela, 23 października 2016, 19:55   kadash3
Mam szczerą nadzieję, że Hoeks nie wystąpi w tym filmie. Koneser był dobrym filmem i aktorka zdecydowanie wypadła w nim dobrze, odgrywając ciekawą rolę. I teraz miałaby trafić do papki, która swoim poczuciem humoru może najwyżej przyciągnąć gimnazjalistów i Amerykanów? Żartować o puszczaniu bąków, masturbacji i innych, bardzo fizjologicznych, aspektach bycia człowiekiem? Smutne.
niedziela, 23 października 2016, 19:36   kael694
Ten cały Deadpool ma identyczny motyw i podobną fabułę do filmu rok wcześniejszego o tytule Klucz do wieczności nawet z tym samym aktorem. Jednak sukcesu tamten film nie osiągnął. Wystarczyło dodać elementy komedii i Marvela?
niedziela, 23 października 2016, 17:54   VampirX4
Od kiedy aktor decyduje za reżysera? Tak, aktor może mówić, co mu się podoba lub nie i co by zmienił, ale ostatecznie aktor jest tylko wykonawcą wizji reżysera.
niedziela, 23 października 2016, 17:13   Bregowicz
@alistair Ron pasuje wyglądem, to fakt, ale... ma 66 lat. Może to zabrzmieć brutalnie, ale prawdopodobnie może być za stary. W przyszłym roku zdjęcia, w kinach w 2018, 2019. A wtedy prawie 7 dyszek na karku. A tu raczej nie chodzi o jeden film, D i C to para na lata. A po co urzynać kurze złote jaja starym (w końcu to FOX) aktorem? Lepiej młodszy, który podpisze niski kontrakt i zgodzi się od razu na 4 kolejne filmy, a do grania się go postarzy. Chociaż chciałbym się mylić.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
18

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
2

Mamy kilka ciekawych propozycji, czekamy też na wasze!

Komentarzy:
22

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z