Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURSNajlepsze chwile z Pokemon GO – rozstrzygnięcie konkursu

Krigore środa, 19 października 2016, 19:15 Konkurs

Hej! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, które przesłaliście na nasz adres. Pora rozstrzygnąć konkurs i rozdać nagrody. Kto wygrał?

Chciałbym napisać, że poziom był wyrównany – i rzeczywiście był, ale w czołówce. Z powodu formalnych braków i niewypełnienia zasad zabawy musieliśmy jednak odrzucić wiele prac. Ostatecznie redakcyjne głosowanie ustaliło czołówkę, która powalczyła o nagrody, a potem wyłoniło zwycięzców. W ocenie braliśmy pod uwagę walory artystyczne nadesłanych fotografii, dołączone opisy oraz wypełnienie wcześniej podanych kryteriów konkursowych. Wziąwszy pod uwagę wszystkie te czynniki, postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:

 
1. miejsce i zegarek Razer Nabu Watch: Kamila Sz.
2. miejsce i słuchawki Razer Kraken Mobile: Dawid G.
 
Pozostali nagrodzeni (powerbanki Platinet Leather):
Barbara Z.
Dominik A.
Emanuela N.
Grzegorz S.
Hubert S.
Jakub M.
Katarzyna S.
Robert P.
 
Wasze fotografie już wkrótce wykorzystamy w naszych publikacjach – jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranych! Z laureatami skontaktujemy się, by ustalić adresy i terminy wysyłki nagród. Jeśli zaś nie udało się wam znaleźć się wśród zwycięzców, to nic straconego! Zostało nam trochę nagród i wkrótce planujemy ponowić zabawę – wypatrujcie informacji na naszej stronie internetowej!
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 20 października 2016, 22:00   pfiutek1
"fajne" nagrody cx
środa, 19 października 2016, 21:40   NatsuNiceps
Gratuluję zwycięzcom! :D

O autorze

Krigore
Gdy byłem mały, chciałem zostać modrzewiem. Niestety, nie wyszło i teraz piszę dla CD-Action. O grach, o sprzęcie. Lubię strzelanki, kiepskie filmy, w wolnych chwilach gapię się przez teleskop w gwiazdy.

Kontakt: www.fb.com/KrigorePL

Podobne newsy

Pokémon GO: Zespół R przejmuje kontrolę nad grą [WIDEO]

News
piątek, 8 listopada 2019

pokmon-go-zespol-r-przejmuje-kontrole-nad-gra-wideo Jessie i James nieobecni, ale pojawił się sam szef szefów - Giovanni!

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z