Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURSNajlepsze chwile z Pokemon GO – rozstrzygnięcie konkursu

Krigore środa, 19 października 2016, 19:15 Konkurs

Hej! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, które przesłaliście na nasz adres. Pora rozstrzygnąć konkurs i rozdać nagrody. Kto wygrał?

Chciałbym napisać, że poziom był wyrównany – i rzeczywiście był, ale w czołówce. Z powodu formalnych braków i niewypełnienia zasad zabawy musieliśmy jednak odrzucić wiele prac. Ostatecznie redakcyjne głosowanie ustaliło czołówkę, która powalczyła o nagrody, a potem wyłoniło zwycięzców. W ocenie braliśmy pod uwagę walory artystyczne nadesłanych fotografii, dołączone opisy oraz wypełnienie wcześniej podanych kryteriów konkursowych. Wziąwszy pod uwagę wszystkie te czynniki, postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:

 
1. miejsce i zegarek Razer Nabu Watch: Kamila Sz.
2. miejsce i słuchawki Razer Kraken Mobile: Dawid G.
 
Pozostali nagrodzeni (powerbanki Platinet Leather):
Barbara Z.
Dominik A.
Emanuela N.
Grzegorz S.
Hubert S.
Jakub M.
Katarzyna S.
Robert P.
 
Wasze fotografie już wkrótce wykorzystamy w naszych publikacjach – jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranych! Z laureatami skontaktujemy się, by ustalić adresy i terminy wysyłki nagród. Jeśli zaś nie udało się wam znaleźć się wśród zwycięzców, to nic straconego! Zostało nam trochę nagród i wkrótce planujemy ponowić zabawę – wypatrujcie informacji na naszej stronie internetowej!
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 20 października 2016, 22:00   pfiutek1
"fajne" nagrody cx
środa, 19 października 2016, 21:40   NatsuNiceps
Gratuluję zwycięzcom! :D

O autorze

Krigore
Gdy byłem mały, chciałem zostać modrzewiem. Niestety, nie wyszło i teraz piszę dla CD-Action. O grach, o sprzęcie. Lubię strzelanki, kiepskie filmy, w wolnych chwilach gapię się przez teleskop w gwiazdy.

Blog CDA: www.bit.ly/1f769if
Kontakt: www.fb.com/KrigorePL

Podobne newsy

Pokémon GO: Zespół R wkrótce błyśnie?

News
sobota, 6 lipca 2019

pokmon-go-zespol-r-wkrotce-blysnie- Nad Dortmundem unosił się wielki balon z symbolem słynnych złoczyńców, a są też i inne przesłanki.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z