Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURS[PGA 2016] 50 wejściówek od firmy Modecom [Zakończony]

Ghost piątek, 14 października 2016, 13:34 Konkurs
Modecom PGA 2016
Modecom PGA 2016

Wraz z firmą Modecom organizujemy konkurs, w którym można wygrać jedną z 50 wejściówek na Poznań Game Arena (PGA) 2016. Zapraszamy do zabawy!

Najnowsza seria peryferiów gamingowych firmy Modecom nosi nazwę Volcano.

W tym konkursie waszym zadaniem jest wymyślić, jak można by nazwać kolejne serie produktów gamingowych. W odpowiedzi należy podać proponowaną nazwę (najlepiej w języku angielskim, choć niekoniecznie) oraz uzasadnić, dlaczego właśnie taka najlepiej pasuje do sprzętu dla graczy. Liczymy oczywiście na propozycje nowych nazw, a nie takich, które już są przez kogoś używane. 

Zgłoszenia konkursowe należy podsyłać do poniedziałku do północy (24:00 17 października). Każdy ma prawo do jednego komentarza. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 1-2 dni od zakończenia konkursu. Proszę bacznie obserwować tego newsa, bo potem podam w nim, kto wygrał i w jaki sposób może otrzymać wejściówkę.

Firma Modecom jako sponsor imprezy będzie oczywiście obecna na PGA 2016.

Firma MODECOM – sponsor poznańskiej imprezy dla graczy PGA, zaprosiła do współpracy jedną z największych firm specjalizujących się w sprzedaży internetowej – Morele.net. Partnerzy na wspólnie zorganizowanym stoisku o powierzchni 200 metrów kwadratowych przygotowali dla odwiedzających poznańskie targi mnóstwo atrakcji.  Stoisko usytuowane będzie w pawilonie 8.

Wspólne stoisko MODECOM i Morele.net podzielone będzie na trzy strefy: free to play (swobodnego grania), rozrywkową ze sceną oraz strefę sprzedaży promocyjnej. W każdej z tych stref na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji. Premiery produktów dla graczy z linii MODECOM VOLCANO, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, spotkanie z influencerami i cosplayerami.  Na stoisku firmy MODECOM będzie miała miejsce również premiera długo oczekiwanej gry. Szczegóły premiery zostaną podane już wkrótce.

W strefie Free to play, przy 14 stanowiskach komputerowych, fani gier komputerowych będą mogli przetestować najnowszy sprzęt z linii MODECOM VOLCANO.  Myszy, klawiatury mechaniczne i słuchawki będzie można przetestować na najpopularniejszych esportowych tytułach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Gang Beasts, Overwatch oraz Forza Motorsport 6.

Fani gier komputerowych w trakcie poznańskiej imprezy będą mogli wziąć udział w dwóch otwartych turniejach. Każdy, kto przyjdzie na stoisko MODECOM i Morele.net, może spróbować swoich sił w grach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends.

Na umieszczonej przy stoisku scenie przez cały czas trwania targów będzie działo się naprawdę dużo. W organizowanych w trakcie całej imprezy konkursach do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody.  Oprócz tego, odwiedzający stoisko MODECOM – Morele.net będą mieli okazję spotkać się z gwiazdami polskiego esportu, a nawet zmierzyć się z nimi w najpopularniejszych tytułach. Na stoisku MODECOM – Morele.net przez wszystkie trzy dni trwania imprezy gościć będą również dwie cosplayerki.

Jak przystało na imprezę o profilu targowym, na wspólnym stoisku MODECOM – Morele.net nie może zabraknąć również produktów sprzedawanych w bardzo atrakcyjnych cenach.  W specjalnej strefie sprzedaży promocyjnej będzie można kupić m.in. premierowy sprzęt gamingowy marki MODECOM, a także wiele innych atrakcyjnych produktów. 

Laureaci

Osoby wymienione poniżej proszone są o jak najszybsze napisanie wiadomości na adres konkurscda@cdaction.pl z maila jaki mają przypisany do nicku na forum wiadomości o temacie "Konkurs Modecom". W środku proszę podać swoje imię i nazwisko oraz ksywkę z forum. Później osobom tym prześlę elektroniczne wersje biletów, które należy wydrukować i okazać przy wejściu na PGA 2016. Przypominam, że uprawniają one do jednokrotnego wejścia na teren imprezy w sobotę lub niedzielę.

Lista zwycięzców:

98mateusz
adamforever
AlekJ
AshtonPL
AtanoI
Bajorambo
bart94
damiansidol
DAWIDZIOR
DDragon
deshinore
dim7
Dominik1989
gamingman
gbaranek
Inssajdor
jasiowoo
KadwaO
kanonier
Kaze47
Keru
Kornik755
KRZYCHER
league489
Maksiu16
Maniak98
mati0002
mfmario
misiek3174
Misiekpr98
mrBone
NinjaSpray
nullbytepl
oskaoska
PancernyPL
Patryqs
piXel14
quarra
rektu1337
ScarletYui
Sleg
TenFG
tornado
Treser
Tubelectric
turboRatlerek
Twardykolo
Viperr83
Z1zi
zdunio11
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 18 października 2016, 20:54   gbaranek
Już miałem napisać, że pierwszy raz coś wygrałem, ale zgłoszonych było niecałe 60 propozycji więc wygrali prawie wszyscy :D W sumie to Ci przegrani mogą czuć się wybrańcami! Gratuluję ;)
poniedziałek, 17 października 2016, 23:59   piXel14
Firestarter - because when you play the whole world is on fire. Odpowiednia nazwa dla sprzętu dla graczy ponieważ odzwierciedla zacięcie, umiejętności oraz emocje jakie wydobywają się w trakcie rozgrywek online i nie tylko. Reprezentuje to jak gracze zaciekle podchodzą do swojego hobby i jak gorąco może być gdy staną oni w szranki z innymi!
poniedziałek, 17 października 2016, 23:45   mati0002
Modecom Lightning
~When being fast is not enough~~
ścięte rogi i niebieski (albo paleta do wyboru- podświetlenie)
poniedziałek, 17 października 2016, 20:59   KRZYCHER
GAMER POCKET = Taki sprzęt porywa do grania i bedzie szanowany przez każdego YOUTUBERA Dla lepszej jakości powinien miec klawisze-AWSD- podświetlane na jakiś jaskrawy kolor ( np na żółty , pomarańczowy , niebieski )
Myszka oczywiście w podświetlana na jakiś jaskrawy kolor i powinna byc w czarno-czerwonym kolorze .
poniedziałek, 17 października 2016, 20:33   PATI2123
SPACE-kosmiczny sprzęt,sprzęt nie z tej ziemi
poniedziałek, 17 października 2016, 18:54   rektu1337
HURRICANE - (huragan) słowo koresponduje ze słowem wulkan a pasuje idealnie gdyż siła tego sprzętu jest porywająca!
poniedziałek, 17 października 2016, 15:29   jasiowoo
READYGAMES - sprzęt gotowy na okiełznanie każdej gry.
poniedziałek, 17 października 2016, 10:11   tornado
Modecom TORNADO - niszczycielska prędkość działania
niedziela, 16 października 2016, 23:58   Inssajdor
Modecom Next Level -dlatego, że każdy gracz dąży do kolejnego poziomu.
niedziela, 16 października 2016, 23:50   vanilina
Modecom Flash - każdy chce, żeby ten sprzęt rozbłysnął na jego biurku.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z