Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

ReCore dostał demo

Papkin piątek, 7 października 2016, 12:55 News

Zbierzcie się, dziatki, a dziadek Papkin opowie Wam o zamierzchłych czasach, kiedy ludzie stosowali tzw. "stacje dysków". Te dyski, nazywające się "cedekami", mieściły najprzeróżniejsze dziwy! Filmy, seriale, pełne gry, a także, niech no dobrze pogrzebię w pamięci... wersje demonstracyjne. Tak właśnie. 

Microsoft właśnie postanowił przypomnieć dziadkowi młodość.

ReCore, udawany indyk, o którym przez długi czas wiedzieliśmy tyle, że będzie to gra o robotach i że będzie ona bardzo pomarańczowa, zdążył zadebiutować i zebrać oceny (dość przeciętne, dodajmy. Na Metakrytyku wersja pecetowa doczłapała do 59%, edycja na XBO zaś - do 63%).

Jeśli chcecie sprawdzić "nową grę gościa od Mega Mana", nic prostszego. Wystarczy wejść na tę stronę i pobrać demo. Uwaga jednak: ponoć ReCore to jeden z tych tytułów, w jakich łatwo się zakochać, a później można się boleśnie zawieść. Najbezpieczniej będzie poczekać na recenzję gema, który rozłoży rzecz na czynniki pierwsze w CDA 12/2016 (news zawiera lokowanie produktu).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 8 października 2016, 18:44   podbielski
Jakoś te 30 minut nie zachęciły mnie do tej gry...
sobota, 8 października 2016, 11:43   marcin1509
Mogłoby wydać jeszcze demo forzy horizon 3 na pc.
sobota, 8 października 2016, 11:40   Typr
@Dantes, czyli czekamy aż tak jak Quantum Break pojawią się na Steamie.
sobota, 8 października 2016, 11:36   ngx
Skąd ten niesamowity hate na Windows Store? Pytam, bo ostatnio miałem z nim styczność kilka razy, ot pobranie Forzy Apex, teraz pobranie Gearsów 4 (prawie 80GB) no i tego dema o którym mowa wyżej i nie miałem najmniejszego problemu, a konto założone w 2007 r. na Xboxie 360 działa idealnie - jest jakiś haczyk który sprawia, że ludzie są tak uprzedzeni do tego sklepu? Prawda że jest tam milion śmieci i z 5 "normalnych" gier, ale na Windows 10 działa to i tak dosyć sprawnie (w przeciwieństwie do ReCore ;-)).
sobota, 8 października 2016, 10:05   aoetje
Musze sie logowac na ms store zeby pobrać demo? dziekuje postoje.
piątek, 7 października 2016, 16:01   boggoo
@Dantes ale na stronie sklepu skąd można pobrać demko widnieje tylko DX11, a nie DX12 :)
piątek, 7 października 2016, 15:34   Dantes
+boggoo ReCore początkowo miał być wyłącznie dla Xone jednak gdy jej sprzedaż zwolniła to ReCore zawitało na Pc ale z jednym haczykiem wymaga Win 10 DX12 oraz Win Store zresztą podobny wymóg ma Gears of Wat 4 oraz Forza Horizon 3 a wracając ReCore to nie oferuje niczego nowego, rozgrywką jest nudna i powtarzalna, sam port wykonany na szybko / na odczepnego i spokojnie można sobie ją odpuścić :P
piątek, 7 października 2016, 14:56   deathcross
lepiej mieć możliwość kupna na WS niż nie mieć tej możliwości wcale.
piątek, 7 października 2016, 14:54   boggoo
Śmieszy mnie, że w wymaganiach gra wymaga Windowsa 10 mimo, że działa tylko na DX11. Spokojnie mogłoby ruszyć na starszych systemach w/g mnie.
piątek, 7 października 2016, 14:49   Jano900
Po co demo jak gry na pc powoli dostać się nie da. Na Steamie nie ma, pudełkowej nie ma, piratów nie ma, a kupowanie na Windows Store jest bezcelowe.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

ReCore: Definitive Edition – Porównanie grafiki z oryginałem [WIDEO]

News
środa, 23 sierpnia 2017

recore-definitive-edition--porownanie-grafiki-z-oryginalem-wideo Wygląda – co nie powinno dziwić – lepiej.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z