Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSPokaż swoje najlepsze chwile z Pokemon GO

Krigore piątek, 30 września 2016, 10:00 Konkurs

Wielu z was pewnie korzysta z ostatnich ciepłych dni w tym roku i łapie Pokemony. Chcemy was nagrodzić za aktywność w grze i rozdać całkiem pokaźną liczbę fantów. Co trzeba zrobić, by je dostać?

To bardzo proste: pokażcie nam, jak się bawicie w Pokemon GO! Chcemy zobaczyć was i waszą paczkę z telefonami w dłoniach i w miejscach, w których najczęściej łapiecie stworki. Pochwalcie się, gdzie najczęściej przesiadujecie, polując na Pokemony, zróbcie fotę w ulubionym parku czy na skwerze. Wyjdźcie w plener z komórkami, aparatami fotograficznymi i póki pogoda dopisuje, cyknijcie parę fot. A może w Pokemon GO gra Twój chłopak/dziewczyna, babcia lub dziadek? Też chcemy ich zobaczyć!

By wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkurscda@cdaction.pl maksymalnie trzy fotografie w formacie JPG pokazujące, jak wy lub wasi bliscy grają w Pokemon GO. Spośród nadesłanych fot wybierzemy 22 najlepsze lub najciekawsze, których autorzy zostaną nagrodzeni.

Nagrodami są:

1. miejsce – zegarek Razer Nabu Watch
2. miejsce – słuchawki Razer Kraken Mobile
Miejsca 3-22 – powerbanki Platinet Leather PMPB60B
 
Co bierzemy pod uwagę? Jako że chcemy wasze foty opublikować, to jednym z kryteriów jest odpowiednia jakość techniczna fotografii – powinny być po prostu zrobione dobrze i w wysokiej rozdzielczości. Patrzymy również na kompozycję, autentyczność, walory artystyczne i to, czy zdjęcie po prostu jest ciekawe. Opowiedzcie nam, kto jest na zdjęciu, jaka historia za nim stoi - to na pewno zwiększy wasze szanse na zwycięstwo. Chcemy zobaczyć wasze uśmiechnięte twarze i radość z gry. Zwycięzców wyłonimy w drodze redakcyjnego głosowania.
 
 
Oprócz fotografii w mailu należy umieścić oświadczenie następującej treści:
 
Ja, [wstaw imię i nazwisko], oświadczam, że jestem jedynym autorem załączonych fotografii i wyrażam zgodę na ich publikację przez Wydawnictwo Bauer sp. z o.o., sp. k.. Oświadczam również, że uzyskałem zgodę na publikację od wszystkich osób widocznych na przesyłanych przeze mnie zdjęciach. Udzielam również Wydawnictwu zgody na wykorzystanie i redakcję opisów zdjęć dostarczonych wraz z fotografiami.
 
Fotografie podesłane bez powyższego oświadczenia nie będą brały udziału w konkursie. Każda osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie, na wasze maile czekamy do 9 października włącznie (do północy). Wyniki ogłosimy na stronie www.cdaction.pl w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
 
PS Przy okazji polecamy zupełnie darmowy program Razer Go. To ciekawy komunikator, który stworzono, by ułatwić łączność pomiędzy trenerami. Działa on podobnie jak gra: w oparciu o lokalizację użytkownika umożliwia kontakt z ludźmi grającymi w pobliżu. Możecie go pobrać z Google Play.
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 16 października 2016, 12:53   Vojtral
Kiedy wyniki?
sobota, 1 października 2016, 16:24   Rymcio
Akurat jak ekipa się porozjeżdżała po Polsce :/
piątek, 30 września 2016, 13:31   Moooras
Powerbanki - jedyna uzasadniona nagroda dla tego konkursu xD
piątek, 30 września 2016, 10:20   Ogoorek1
Pogoda tak bardzo dopisuje że złapałem zapalenie gardła wczoraj. Do lutego-marca ludzie pozapominają o tych pokemonach.
piątek, 30 września 2016, 10:06   2real4game
Napisalibyście lepiej o: www.twitch.tv/playbreakaway/v/92134477 a nie robicie konkurs z Pokemon GO, w którego mało kto dalej gra.

O autorze

Krigore
Gdy byłem mały, chciałem zostać modrzewiem. Niestety, nie wyszło i teraz piszę dla CD-Action. O grach, o sprzęcie. Lubię strzelanki, kiepskie filmy, w wolnych chwilach gapię się przez teleskop w gwiazdy.

Kontakt: www.fb.com/KrigorePL

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…polega na zabraniu mnie do kasyna i czytaniu razem okultystycznych książek. To ty nie wiesz?! 

Komentarzy:
6

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
2

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
7

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z