Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dragon Quest Builders, fuzja Minecrafta z klasycznym jRPG, doczekała się dema [WIDEO]

Cross środa, 28 września 2016, 11:51 News

A wraz z nim – nowego zwiastuna, który wyjaśni, czemu w erpegowej konwencji i z lepszą grafiką minecraftowa zabawa sześcianami jest sympatyczniejsza.

Premiera Dragon Quest Builders już 14 października. Gra wyjdzie na PS4 i PSV. Demo na obie platformy jest od kilkunastu godzin dostępne do pobrania na PSN.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 28 września 2016, 18:13   Triggers
Jak można stworzyć grę bazującą na minecrafcie i nie uwzględnić multiplayera ? Żałosne.
środa, 28 września 2016, 14:42   Zbignieff
Z jakiegoś powodu wszystko wydaje się lepsze, jeśli dodać do tego DQ. Nie trawię serii Musou, a z DQ Heroes spędziłem jakieś 30 godzin. Niewiele istnieje rzeczy, które nudzą mnie tak, jak sandboksy, otwarte światy, gry skupiające się na craftingu i wszystko, co zawiera słowa "proceduralnie generowane", a Minecraft łączy to wszystko w grę idealnie nudną (dla mnie). A jednak DQ Builders wygląda ciekawie. Nawet nie jestem jakimś wielkim fanem DQ. Skończyłem tylko 1-6. Jak zrobią Mobę, to się całkiem stoczę.
środa, 28 września 2016, 13:25   Skate
Wygląda sympatycznie, zwłaszcza budowanie wioski dla NPCów. Tego mi brakuje w Minecrafcie (chociaż pewnie są na to jakieś mody).

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z