Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Bloodstained opóźniony [WIDEO]

Papkin piątek, 9 września 2016, 11:42 News

Następca Castlevanii (a zarazem jeden z największych "growych" sukcesów w historii Kickstartera) potrzebuje więcej czasu.

Znacznie więcej czasu.

Ritual of the Night, crodwfundingowy prymus (zebrano ponad 5,5 mln dolarów!) nie ukaże się - jak pierwotnie zakładano - w 2017, ale dopiero na rok później. Kiedy jednak dokładnie - na ten moment nie wiadomo.

Ekipa Kojiego Igarashiego serwuje nam tyleż banalny, co istotny powód zwłoki - studio chce bowiem, by produkcja spełniała jej wewnętrzne wyśrubowane standardy jakości.

Cóż, po wtopie, jaką okazał się "duchowy następca" Mega Mana (tj. Mighty No. 9, też zresztą wielokrotnie przesuwany), Bloodstained ma trudne zadanie. Musi bowiem - na spółę z trzecim Shenmue - udowodnić, że finansowanie społecznościowe wciąż ma sens i może owocować nie tyle tytułami dobrymi, ile wybitnymi. I chyba warto dać mu w tym celu trochę więcej czasu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 10 września 2016, 10:33   Elano
No rzeczywiście, patrząc na to, że Igarashi regularnie publikuje kolejne odcinki dziennika developerskiego, w którym widać ciągły postęp nad grą. Dwie gry na Kickstarterze nie wyszły i trzeba wszędzie wpieprzać te denne komentarze.
piątek, 9 września 2016, 17:35   GandalfCzarny
Huhuhu, no to rodzi nam się kolejny Mighty No.9 :D.
piątek, 9 września 2016, 13:33   Gavriel6
And so, It begins.......... Again........
A tak na marginesie, mam szczerą nadzieję, że jednak dotrzyma słowa i dostarczy to, co naobiecywał.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z