Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMass Effect: Andromeda – Pierwsze oficjalne nagranie rozgrywki... w 4K [WIDEO]

Cross środa, 7 września 2016, 21:59 News

Sony pokazało, jak na ich ulepszonym sprzęcie będzie wyglądał początek kolejnej części Mass Effecta.

Kolejny zwiastun zostanie opublikowany w dzień N7 – 7 listopada.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 9 września 2016, 21:00   ares354
@ShaddonTo niech zmienią wydawcę jak mają odrobinę szacunku dla swoich klientów. Bo to co oni robią, przerasta wszelkie normy. Rome II był tego przykładem. Nie dość że gra była niegrywalna na dzień premiery, pełna bugów, to jeszcze miasta greckie były w dlc i zamówieniu przed premierą. Tak się nie godzi traktować potencjalnego nabywce.
Jeśli Andromeda idzie tym szlakiem, to mam nadzieje że gra okaże się crapem, bo tych ludzi nie nauczy nic, jak tylko porażka tytułu.
piątek, 9 września 2016, 17:55   Debosy
Nie wiem jak was, ale mnie aż trzęsie jak widzę tą Asari.
piątek, 9 września 2016, 15:08   Shaddon
@ares354
Tak jak napisał kolega, CD-Projekt nikomu tak naprawdę nie robił prezentu, to było zagranie czysto marketingowe na zasadzie "patrzcie, MY robimy dobrą grę, z której nie tylko nic nie wytniemy, ale i dorzucimy parę DLC gratis". To firma, nie organizacja charytatywna. Oczywiście byłoby siper, gdyby wszyscy szli tą drogą, ale wiemy jak jest.
Ani BioWare, ani Creative Assembly nie mają wpływu na formę, w jakiej zostaną wydane ich tytuły. O takich rzeczach decydują wydawcy. Kropka.
piątek, 9 września 2016, 14:01   2real4game
@ares354
Jeżeli jakieś studio chce uzyskać popularność to musi czymś zabłysnąć. CDProjekt poszedł tą drogą. I pewnie dalej tak będzie jeśli wciąż będą (stosunkowo) małym studiem i zarząd się nie zmieni.
piątek, 9 września 2016, 12:47   ares354
2real4gameWiesz co, nie porównuj dwóch różnych światów. Bioware powstał wcześniej, jest o wiele większe i bogatsze studio od Redów. Sęk w tym że Wiedźmin 3 mimo swoich błędów bije na głowę polityką wydawniczą kolegów z branży, czyli Bioware. Bioware już tak tnie gry jak moi ulubieńcy z creative assembly. Ja rozumiem że można z czymś nie zdążyć na premierę gry, ale bez jaj. To co dziś robi CA z serią Total War, Biaware zrobił z MA 2 i 3. I Andromeda nie będzie tu wyjątkiem. Baldur i NVN to perełki.
piątek, 9 września 2016, 12:17   Shaddon
@Kozas
Ponoć pierwotnie twarzy tej Asari miała użyczyć Natalka Siwiec, ale okazało się, że realistyczne renderowanie jej ust wymagało zbyt wielkiej ilości zasobów systemowych. Niestety, pomysł z modelką przepadł i teraz musimy zadowolić się kimś o znacznie bardziej plebejskich rysach twarzy. :(
piątek, 9 września 2016, 11:39   AndrewRayan
@Kozas
Bardziej jak kosmiczna karyna, bo to chyba płeć żeńska jest.
piątek, 9 września 2016, 9:46   Kozas
Ta twarz asari naprawdę jest tragiczna, gdy pierwszy raz zobaczyłem myślałem że to z jakiejś parodii albo coś takiego bo dla mnie to wygląda jak jakiś kosmiczny Janusz
piątek, 9 września 2016, 9:33   2real4game
@CrazyShooter
Zapomniałeś jeszcze o naprawdę sporych problemach z DRMami w W1 i W2 oraz tym, że Redzi stworzyli do tej pory zaledwie trzy gry (pomijam popierdółki), a BioWare troszkę więcej. Jeśli chodzi o gry BioWare'u to moim zdaniem najlepsze były Mass Effecty, Neverwinter Nights oraz MDK(2?). W Jade Empire nie grałem, DA nuży mnie jak kiedyś Baldury (byłem dzieciakiem, a później nigdy do tego nie wracałem), a w KotORach nie pasował mi sposób gry, sterowanie itp.
piątek, 9 września 2016, 9:11   Shaddon
@CrazyShooter
Nie, żebym porównywał dwie gry z zupełnie innych lig, ale zarówno DA 2 jak i Dziki Gon kuleją w kilku różnych, niemniej bardzo ważnych miejscach i jeśli jedno jest "totalnie spartolone", to analogicznie drugie nie może być takim znów ideałem. O ile się orientuję, Old Republic jest dziś jednym z ważniejszych MMO i choć sam jestem nim rozczarowany, to nieudanym bym go nie nazwał. Mikrotransakcje i cięcie gier to zaś wina wydawcy, nie BioWare. A pamiętasz, czemu W2 dostał patcha wielkości 11 GB?

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
0

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z