Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBattlefield 1 - na jakiej platformie otwarta beta wygląda najlepiej? [WIDEO]

Allor sobota, 3 września 2016, 17:17 Wymagania sprzętowe

Do pojedynku stanął pecet, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dodatkowo mamy również filmik porównujący poziomy detali na pececie.

Pojedynek platform można zobaczyć na poniższym filmiku (przygotowanym przez Candyland):

Tutaj natomiast widać jak się mają różne ustawienia jakości obrazu na pececie do tego, co widać na ekranie:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation 4, Xbox One, PC, Porównanie, FPS, EA DICE, EA Polska, Electronic Arts,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 6 września 2016, 16:22   WiktorJ93
Ktoś traktuje na poważnie te porównania?! To tak jak porównywać światło z człowiekiem chodzącym o lasce...PC ZAWSZE GÓRĄ!!! xD
poniedziałek, 5 września 2016, 22:30   OmAGIC
@mrowczak ale takich gier AAA jest masa. Choćby Far Cry 3, 4 i primal. To, że korzysta się z rozwiązań poprzednich części to nic złego dopóki gra nie jest bezczelną kalką. Dla mnie, często biegającego ze snajperką beta wnosi zupełnie inny model strzelania niż poprzednie części, inaczej poruszające się postacie tylko to potęgują. Do tego mogę pograć riflami, którymi tak fajnie ostatnio mi się grało w CoD2. Realia są czymś stosunkowo nowym w grach, jest grywalnie, opakowane ładnie. Czekam na usunięcie bugów.
poniedziałek, 5 września 2016, 17:42   DarthuSSJ2
Nie no... Serio? Porównywać PC z konsolami... Kogoś to jeszcze jara czy coś?
poniedziałek, 5 września 2016, 15:36   EastClintwood
@Shaddon
Ty nie masz racji i twoje gadanie że nie mam racji tego nie zmieni.
poniedziałek, 5 września 2016, 15:01   mrowczak
@OmAGIC Widzisz z AC jest taka sprawa, bo to jeden i ten sam wątek fabularny do tego dotyczący jednej wybranej grupy postaci. To samo w sobie zamyka pewne ramy realizacji.
Grałem w BF3 i 4 i serio, one się różnią, ale BF 4 od BF1różnią się jeszcze bardziej. Za to odczucia z rozgrywki w battlefronta i BF 1 są identyczne. Mogę się pokusić o stwierdzenie, iż użyto tych samych assetów. Bo to aż widać. Smuga za pociskiem ciężkiego kalibru jest tego doskonałym przykładem.
poniedziałek, 5 września 2016, 15:00   mrowczak
A co do Bugów, to ich ilość powinna być IMHO znacznie mniejsza, są przecież po zamkniętej Becie... Do tego są to TE SAME bugi co w Becie Battlefront. Jota w Jote.
O Lagslapach nie wspomnę (mam internet 200 Mb/s z uploadem 20 Mb/s Z serwerem amerykańskim BF3 mam ping 50ms a z serwerem francuskim w BF 1 mam ~60? O.o )
Co do CoD to moja opinia o tej serii jest powszechnie znana, więc nie będę się tumaczył... Jak bardzo jej nie lubię...
poniedziałek, 5 września 2016, 9:07   OmAGIC
Jest jeszcze jedna kwestia. Nie każdy lubi świat GW i wielu graczy Battlefronta po prostu odpuściło. Jak dla mnie jeśli zrobią 3 podobne w mechanice gry ale w różnych realiach to będę się cieszył. Chętnie wróciłbym na fronty IIWŚ, czy pograł znów w BF Vietnam. Cała seria AC to reskiny, ten sam silnik tylko troszkę pozmieniane realia i nikomu to nie przeszkadza w traktowaniu jako osobne gry. CoD MW2 i MW3 to nie reskin? Nie pewnie czules nowe doznania. Przy BF od zawsze lament. PS gram od zawsze TYLKO na PC
poniedziałek, 5 września 2016, 8:57   Kettger
i7 4GHz, 16GB Ramu i GTX980Ti porównany do konsoli za 1200 zł. Ciekawe, czy ktoś jeszcze bierze na poważnie te porównania. :)
poniedziałek, 5 września 2016, 8:57   OmAGIC
@mrowczak Tak samo gadał znajomy o BF4 , że to kalka BF3... Sytuacja się zmieniła jak trochę pograł w 4 i po bodaj dwóch miesiącach wrócił do 3 - "Wow to na serio się konkretne różniło!"... NIE DA się porównywać jak się gra w dane gry patrząc na filmiki ani polegając na pamięci. Włącz jedną a potem druga, pograj po godzinie i pogadamy... Bugów jest sporo, racja ale przecież to jest BETA! Wiele gier wychodzi w takim stanie do sklepów a tutaj mamy wielki test właśnie po to by te braki naprawić.
poniedziałek, 5 września 2016, 8:52   Shaddon
@mrowczak
Sam powiedziałbym raczej, że trzeba żyć we własnym, sobie tylko tylko znanym świecie, żeby wysnuwać takie śmiałe wnioski. Mogę natomiast pogratulować umiejętności ocenienia balansu wszystkich dostępnych broni w grze po zaledwie 10 bitwach. Że też korporacje nie biją się o tak znakomitego testera?

O autorze

Allor
Szef działu sprzętowego CD-Action

Podobne newsy

Battlefield: Profesjonalista stworzył krótkometrażowy film z fragmentów meczów z udziałem losowych graczy [WIDEO]

News
sobota, 12 stycznia 2019

battlefield-profesjonalista-stworzyl-krotkometrazowy-film-z-fragmentow-meczow-z-udzialem-losowych-graczy-wideo Jeśli graliście w Battlefielda 1 bądź Battlefielda V w grudniu lub styczniu, być może zostaliście uwiecznieni.

Komentarzy:
10

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z