Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[STREAM] Gramy w Champions of Anteria

9kier środa, 31 sierpnia 2016, 19:35 O grach inaczej

Bohaterowie Anterii mieli być kontynuacją Settlersów, a zamiast tego wczoraj dostaliśmy... sama jeszcze nie wiem co, ale zamierzam przekonać się dzisiaj wieczorem. Pewne jest, że więcej w tym Warcrafta niż Settlersów.

Dzisiejszy stream rozpocznie się o 21:15 na twitch.tv/9kier, ale można go też oglądać poniżej. Do zobaczenia!

 

 
PS: Jeśli w przyszłości chcecie wspólnie ze mną decydować, co będę transmitować w następnej kolejności, zachęcam do śledzenia mojego facebookowego fanpage'a.
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Livestream,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 31 sierpnia 2016, 20:02   Albanek
..rozgrywka jest turowa! Tak! można wybudować jeden budynek, coś tam zlecić i trzeba dać koniec tury.. (w czasie trwania tury, można zrobić jedną misję bohaterami i zlecić budowę w mieście). Na drugi dzień można kontynuować rozbudowę, wysłać grupkę bohaterów na misje (lub obronę prowincji.. znów ten idiotyzm jak z GTA, że trzeba bronic non stop sektory, bo ktoś może je odbić.. freaking waste of time!) które są mega kiepskie. Ah, szkoda gadać :P zobaczycie na streamie, ale uwaga TO NIE SĄ SETTLERSI. 4/10.
środa, 31 sierpnia 2016, 19:59   Albanek
Cóż - ograłem kilka pierwszych godzin rozgrywki (do 2-giego bossa). Gra jest niestety jak na mój gust słabiutka. Gra jest podzielona na część, gdzie się zarządza "stolicą" i na misje, w której kieruje się grupką bohaterów. Budowanie w mieście polega na wybieraniu budynku i stawianie ich na określonych polach (jak gra komórkowa, można budować tylko w określonych miejscach). Można zbudować coś, zlecić technologię do odkrycia i.. tyle! Wszystko jest zautomatyzowane. Ponadto muszę niestety dodać, że..

O autorze

9kier

Podobne newsy

[STREAM] 9kier gra w Fe

News
piątek, 16 lutego 2018

stream-9kier-gra-w-fe ...czyli sprawdzamy, jak wygląda najnowszy "indyk" od Electronic Arts.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Każda z tych gier na różne sposoby przypomina mi lata 90.

Komentarzy:
3

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
14

Myśl na dziś: Od małego rodzice nas uczą, by nie ufać nieznajomym. Nie ufać znajomym uczymy się sami, często za późno.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z