Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Cotygodnik] Cicho, jak tu cicho...

Gem sobota, 27 sierpnia 2016, 12:30 O grach inaczej

Ciii! Słyszycie? To opada kurz po Gamescomie.

Przez Koelnmesse przewinęło się w tym roku ponad pół miliona graczy i choć nasi lokalni korespondenci twierdzą, że dla dziennikarzy były „meh” i „take se”, bo „nic nowego”, to dla kogoś, kto chciał przedpremierowo ograć tegoroczne świąteczne hity, stanowiły po temu okazję niepowtarzalną. Po targach pozostały gameplaye, jak ten półgodzinny z Forzy Horizon 3 czy – nie do wiary – godzinny ze Star Citizena.

Newsowo niemniej tydzień, nie oszukujmy się, był raczej leniwy i powodów, by unieść brew, dał niewiele. Platonicznych fanów Silent Hillów ucieszyła jednak zapewne wieść o nieoczekiwanym zmartwychwstaniu „duchowego spadkobiercy tychże”, czyli Allison Road. Obiecująco zapowiada się także kolejne DLC do Rise of the Tomb Raider. Uznanie wzbudził wreszcie pełny soundtrack Mafii III i jakakolwiek by była sama gra – za audio już teraz dostaje od nas 10/10. Tłumów komentatorów nie zdołały natomiast porwać prezentacja pierwszych mobilnych GeForce’ów bez literki M ani zapowiedź PlayStation Now na PC.

Być może jednak nie było komu dać się porywać, bo premiery miały Deus Ex: Rozłam ludzkości, który kusi DLC-ekami. Już za parę dni też – w środę 31 sierpnia – nadejdzie World of Warcraft: Legion i warto się nań przygotować. I wreszcie – jako że od Forzy Horizon się zaczęło, to i na Forzy Horizon musi się skończyć – przypominam, że pierwsza gra serii w wersji Xbox 360, ale grywalna także na Xbox One we wrześniu będzie dostępna dla posiadaczy złotego Live’ a za darmo! Przyznajcie sami – tak tłustego zestawu Games with Gold chyba jeszcze nie było.

Na ten tydzień to tyle, a w przyszłym wracamy do szkoły.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 27 sierpnia 2016, 20:49   MQc
Prawda: podczas "wjazdu na chatę" gem bawił na urlopie.
sobota, 27 sierpnia 2016, 18:44   RaiL
Jednak Gem powrócił :D a już się obawiałem, że odszedł z CDA, bo w ostatnim numerze raptem jeden tekst napisał, i nie było go na filmiku z tego newsa:
http:www.cdaction.pl/news-46393/wjazd-na-chate-przechadzka-po-redakcji-cd-action-wideo.html
Z tego wynika, że pewnie urlop miał. Sam news jak to teksty Gema: krótki, ale treściwy. IMO najlepszy redaktor w CDA. Zawsze lubię czytać jego teksty.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z