Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDark Souls III: Wyciekły skany pokazujące DLC [UP: Jest i zwiastun!]

Cross środa, 24 sierpnia 2016, 15:57 News

Jesteście gotowi na "Ashes of Ariandel"?

Wyciekły pierwsze informacje o DLC do trzecich Soulsów, które najwyraźniej będzie nosiło tytuł "Ashes of Ariandel". Premiera 25 października, mamy liczyć na nową arenę wyłącznie do PvP, nową lokację oraz kolejne bronie czy zaklęcia. Co prawda nie mamy jeszcze oficjalnego zwiastuna [UP: Już mamy!], ale do waszej wyobraźni powinny przemówić i japońskie skany.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 25 sierpnia 2016, 20:13   Kodaemon
A pomijając wszystko: żródła powinny być zalinkowane. Howgh.
czwartek, 25 sierpnia 2016, 19:08   Kodaemon
A, gdyby ktoś chciał wytknąć literówkę, przypominam: 1) nie ma możliwości edytowania komentarzy, 2) komentarz to jednak forma teoretycznie mniej wymagająca od newsa na "uznanej" stronie.
czwartek, 25 sierpnia 2016, 19:02   Kodaemon
@spikain: Proszę o wytknięcie konkretnych błędów. Nie mówię że ich nie ma, chciałbym wiedzieć gdzie są, ponieważ jestem zainteresowany własnym rozwojem. Przy okazji, uważajcie żebym ja wam wszystkich błędów nie zaczął liczyć. @Papkin: Tere fere. Źródeł było niewiele (zakładam, że po prostu widziałeś wątek na NeoGaf, gdzie część ludzi popełniła ten sam błąd w interpretacji), ale większość mówiłą to samo. I żadne nie sugerowało zawartości jedynie pvp.
czwartek, 25 sierpnia 2016, 16:01   Papkin
@Kodaemon - autor tak stwierdził, bo te informacje były potwierdzone i te informacje eksponowano. Autor nie ma w zwyczaju zmyślać i byłby wdzięczny, gdyby komentator też takiej praktyki zaniechał.
czwartek, 25 sierpnia 2016, 15:24   spikain
@Kodaemon: Niestety wymagana jest też w miarę poprawna pisownia, a w twoim komentarzu jest pięć błędów. :( Ale dzięki za zgłoszenie kandydatury!
środa, 24 sierpnia 2016, 21:47   Kodaemon
Nie, no kurna, nie wytrzymam. Poprzedni news o tym dodatku twierdził, że będzie skupiony na pvp. Powód? Autor źle przeczytał tekst źródłowy (przy okazji, zwracam uwagę na nawyk nie linkowania do źródeł przez portal cdaction.pl.) Potrzebujecie newsmana który SPRAWDZA ŹRÓDŁA i czyta własny post zanim go wyśle? Kontakt, proszę.
środa, 24 sierpnia 2016, 18:07   ST4LKER
Ariamis, Sif i Doll. Fanservice dalej mocny, ale ten wikingowy boss mi się podoba i cóż... Dark Souls. Biorę choć już podstawkę na minimalnych w pomniejszonej rozdziałce grałem... ;)
środa, 24 sierpnia 2016, 17:52   Kodaemon
A tak poza tym, wszyscy mówią "lol Andariel", a ja na to: Arendelle! Frozen Souls! :P
środa, 24 sierpnia 2016, 17:08   Kodaemon
Jak widać, dodatek skupia się na pvp, dokładnie tak jak wczoraj pisał Papkin. /sarkazm
środa, 24 sierpnia 2016, 16:28   Blaadee
@Hextor - zgadzam się ;) Sprostuję tylko swoją wypowiedź, że chodziło mi o Season passa przed premierą. Zwykle czekam na edycję GOTY, ew. komentarze innych ludzi. A poza tym gry już 2tyg po premierze zwykle są tańsze ;)
Pozdrawiam!

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

From Software zainteresowane stworzeniem gry battle royale

News
piątek, 8 marca 2019

from-software-zainteresowane-stworzeniem-gry-battle-royale Mimo to japoński developer nadal wierzy w potencjał singlowych przygód.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
20

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z