Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFor Honor: Prawie 10 minut rozgrywki z trybu multiplayer [WIDEO]

DavyStrange środa, 17 sierpnia 2016, 17:25 News

W rolach głównych rycerze i samurajowie.

Przedstawienie obu frakcji (plus wikingów) możecie zobaczyć tutaj. Poniżej tryb dominacji w akcji:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 19 sierpnia 2016, 9:48   kamilnh1
Fajnie to wygląda i pomysł ciekawy, ale z czasem coraz bardzeij wydaje mi się że to będzie zwykła napierdzielanka
czwartek, 18 sierpnia 2016, 21:43   Biezdziad
@Shaddon
Przeładowanie muszkietu w M&B trwa bardzo długo, ale pojedynczy pocisk wystrzelony z niego przebije się przez każdą tarczę i z pewnością załatwi nawet nieźle opancerzonego przeciwnika. Z łuku można strzelać błyskawicznie, ale strzały można zatrzymać każdą tarczą. Kusza to pomost pomiędzy tymi dwoma typami broni - strzela się z niej w miarę szybko, zabije jednym strzałem słabszych przeciwników i przebije się przez najsłabsze tarcze. Jest różnica. I to spora.
czwartek, 18 sierpnia 2016, 19:26   EastClintwood
W ogóle pisanie o zaklikiwaniu myszki w M&B oznacza tylko tyle że nawet nie poświęciłeś chwili na zrozumienie systemu walki a twoje pewnie marne wyniki w grze wpłynęły na to że teraz po niej jeździsz. "Zaklikiwać' to się możesz na easy z najgorszym AI i w full armorze. Nawet nie liznąłeś Mount&Blade.
czwartek, 18 sierpnia 2016, 19:22   EastClintwood
@Shaddon
Po tym co piszesz zwyczajnie muszę stwierdzić że nie grałeś w Mount&Blade na wyższych poziomach trudności ani na multiplayerze.
czwartek, 18 sierpnia 2016, 19:15   Shaddon
@Biezdziad
I pomimo całej tej mnogości opcji, gra ciągle sprowadza się do tego samego. Grałem, podobało mi się, ale nie ma sensu udawać, że położenie kogoś strzałą z łuku różni się od nafaszerowania go bełtami, czy kulami.
@EastClintwood
Nie jest "zły", bo przez jakiś czas bawi. Jest natomiast skrajnie toporny, szczególnie w połączeniu ze słabymi animacjami. Ciągłe manewrowanie "wsadem" w nadziei na trafienie przeciwnika nim on trafi ciebie i zaklikiwanie myszki na śmierć szczytem wyrafinowania nie jest.
czwartek, 18 sierpnia 2016, 18:56   Biezdziad
Zacznijmy od tego, że w M&B mamy konnicę (w wielu wariantach od lansjerów po strzelców konnych), strzelców (łuczników, kuszników, muszkieterów, oszczepników), artylerię, łodzie, destrukcję otoczenia, możliwość budowania umocnień polowych itd. Nawalanie się mieczami (a to praktycznie wszystko co zapewnia For Honor) to troszkę za mało.
czwartek, 18 sierpnia 2016, 12:45   EastClintwood
Nie chcę "hejcić" tej gry ale póki co to wygląda słabo i mega nienaturalnie. Walka opiera się na schematach i co gorsza "lock on target" przez co traci przejrzystość i dowolność wyboru celu której w Mount&Blade nie brakuje. Jedyne czym M&B nie dorasta do For Honor to animacje, bo przecież w For Honor masz bajeranckie zamachy i z postaci lecą płomienie jak się wkurzy xD
czwartek, 18 sierpnia 2016, 12:41   EastClintwood
@Shaddon
A co? Jest zły? Naprawdę nie widziałem lepszego systemu walki w tego typu grze. Jest prosty ale trudny do "wymasterowania" przez co też świetnie spisuje się w multiplayerze. Co mamy w For Honor? Ten sam system tylko okrojony do 3 kierunków ataku/bloku i z debilnym blokowaniem celu przez co postacie się suwają i pływają nienaturalnie po podłożu a większość przeciwników to minionki na hita. I wielce tu wyskakują z gadaniem o "autorskim" systemie walki, co za żart.
czwartek, 18 sierpnia 2016, 0:21   KB1
Davy, dodaj i ten gameplay: https:www.youtube.com/watch?v=UROuSfhm4A0
@NieMy
Ta gra nie jest podobna do C:MW ani trochę pod względem gameplayu. Pod względem klimatu bardziej tu czuć Deadliest Warrior.
środa, 17 sierpnia 2016, 23:35   NieMy
@DuncunIdahho
Też czegoś takiego nie rozumiem... podobnie robią twórcy Soulsów gdzie na pokazach dają pada do ręki ludziom którzy w ogóle nie ogarniają sterowania.
Co do samej gry przypomina to C:MW ale to już ktoś niżej zauważył tylko że ładniejsze C:MW może się tą grą zainteresuje o ile będę miał czas.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

For Honor: Szykujcie się do walki o wolność naszą i waszą [WIDEO]

News
środa, 10 czerwca 2020

for-honor-szykujcie-sie-do-walki-o-wolnosc-nasza-i-wasza-wideo Światu grozi Tyrania, dlatego pora zakasać rękawy i wziąć się do roboty.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z