Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

League of Legends: LCS 2016 – europejskie finały w Krakowie!

spikain czwartek, 11 sierpnia 2016, 16:38 News

Macie wolną chwilę pod koniec miesiąca?

Letnie finały europejskiego turnieju LCS odbędą się w Tauron Arenie w Krakowie. 27-28 sierpnia. Jak piszą organizatorzy:

Weekend 27 – 28 Sierpnia 2016 będzie niezwykły dla wszystkich europejskich fanów League of Legends. W tych dniach, Riot Games odpala European League of Legends Summer Finals w krakowskiej TAURON Arenie. Po roku rozgrywek, cztery najlepsze europejskie drużyny zetrą się w walce o tytuł Mistrzów 2016 i prawo do reprezentowania regionu w 6 dorocznych Mistrzostwach Świata.

Sezon Wiosenny i Letni przygotowały zespoły poprzez tygodnie zażartej walki, a Letnie finały w ekscytujących spotkaniach pokazały, kto należy do grona najlepszych. Stawka jest wysoka, ponieważ na zwycięzców czeka uczestnictwo w Mistrzostwach Świata – największej imprezie, na jakiej mogą pojawić się gracze League of Legends. 

Start o godzinie 17:00. To kto wpada?

Szczegóły tutaj.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 11 sierpnia 2016, 22:18   Danielch
Fajnie, było o tym wiadomo conajmniej od miesiąca.
czwartek, 11 sierpnia 2016, 18:24   SerwusX
Żodyn

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
11

Myśl na dziś: Od małego rodzice nas uczą, by nie ufać nieznajomym. Nie ufać znajomym uczymy się sami, często za późno.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Pozdrowienia z Portsmouth. Przyjechałam randkować, a zamiast tego siedzę i pracuję! Ale przynajmniej mogę popatrzeć na urocze cyfrowe zwierzaki.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z