Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

League of Legends: LCS 2016 – europejskie finały w Krakowie!

spikain czwartek, 11 sierpnia 2016, 16:38 News

Macie wolną chwilę pod koniec miesiąca?

Letnie finały europejskiego turnieju LCS odbędą się w Tauron Arenie w Krakowie. 27-28 sierpnia. Jak piszą organizatorzy:

Weekend 27 – 28 Sierpnia 2016 będzie niezwykły dla wszystkich europejskich fanów League of Legends. W tych dniach, Riot Games odpala European League of Legends Summer Finals w krakowskiej TAURON Arenie. Po roku rozgrywek, cztery najlepsze europejskie drużyny zetrą się w walce o tytuł Mistrzów 2016 i prawo do reprezentowania regionu w 6 dorocznych Mistrzostwach Świata.

Sezon Wiosenny i Letni przygotowały zespoły poprzez tygodnie zażartej walki, a Letnie finały w ekscytujących spotkaniach pokazały, kto należy do grona najlepszych. Stawka jest wysoka, ponieważ na zwycięzców czeka uczestnictwo w Mistrzostwach Świata – największej imprezie, na jakiej mogą pojawić się gracze League of Legends. 

Start o godzinie 17:00. To kto wpada?

Szczegóły tutaj.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 11 sierpnia 2016, 22:18   Danielch
Fajnie, było o tym wiadomo conajmniej od miesiąca.
czwartek, 11 sierpnia 2016, 18:24   SerwusX
Żodyn

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z