Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Little King´s Story trafi na PC

DavyStrange wtorek, 2 sierpnia 2016, 14:05 News

Już za parę dni, za dni parę...

...a konkretnie – 5 sierpnia. Wiem, że ta gra nikogo nie obchodzi, ale spk mi kazał bardzo mnie prosił, żebym o tym napisał. [wybaczcie koledze, gra w gry od wczoraj i nie wie, że Little King's Story to jedna z lepszych gier z Wii, zarówno według recenzentów, jak i graczy –dop. spk]

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 3 sierpnia 2016, 1:47   Aldon
Hoho, dalej czasem pogrywam jako ostatni posiadacz (i jeden z trzech w sumie ;p) Wii w Polsce. Ale na PC nie odpalę, nie ten klimat ;)
wtorek, 2 sierpnia 2016, 22:47   Cado
Pamiętam, że ongiś zaciekawiła mnie recka w CDA. Widzę też, że lokalizację zrobił XSEED, więc spodziewam się wysokiego poziomu (nie wiem tylko jak duże znaczenie ma dla tej gry akurat jakość tłumaczenia). Zapewne za jakiś czas zagram.
wtorek, 2 sierpnia 2016, 16:05   Inryhk
Wow, that was unexpected. To teraz mam tylko 3 dni żeby nabawić się Starboundem :P
wtorek, 2 sierpnia 2016, 15:42   Tesu
@spikain
Na Wii krol jest tylko jeden i jest nim tenis dolaczany do konsoli nintendo.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z