Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDeus Ex: Mankind Divided ukończone!

spikain sobota, 30 lipca 2016, 16:57 News

Nie spodziewajcie się opóźnień.

Już 23 sierpnia premiera Deus Ex: Mankind Divided. Jak widać po powyższym obrazku, należy być o tę premierę spokojnym, bo zespół pracujący nad grą właśnie dopiął ostatni guzik.

Odbiorcy tej informacji dzielą się na dwie grupy. Pierwsza krzyczy "o to prosiłem", druga jest zawiedziona, że "Mankind Divided is gold" nie oznacza powrotu do złotego filtra.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 17:33   Shaddon
@CzlowiekKukurydza
Szczerze mówiąc, nie przeszkadza mi to, choć musisz pamiętać, że takie "pójście na skróty" miało w Human Revolution fabularne uzasadnienie. Jensen już na starcie otrzymał pełen "pakiet" wszczepów, które jednak nie osiągnęły jeszcze swej pełnej funkcjonalności przez wzgląd na zbyt krótki okres rekonwalescencji po operacji. Kupiłem ten pomysł w ciemno, bo, moim zdaniem, ma on po prostu sens.
niedziela, 31 lipca 2016, 23:38   CzlowiekKukurydza
@Shaddon Rozumiem, ale nie wydaje Ci się, że podejście w stylu 'pokażmy graczowi wszystkie dostępne opcje od razu i niech sobie sam wybierze co mu potrzeba (chociażby przez zrobienie sobie builda 'na papierze')' jest słabsze od 'ukryjmy trochę bajerków dla bardziej dociekliwych'. A System Shock (jedynka) jest toporny bo to jeszcze 'nie te czasy' jeśli chodzi o technologię jako taką. A odsuwając mechanikę na bok to HR ma ten problem, że ciche podejście do misji daję największy profit.
niedziela, 31 lipca 2016, 21:32   Shaddon
@CzlowiekKukurydza
Bo "jedynka", kolego, poza swymi wszystkimi zaletami była także cholernie toporną grą, dokładnie jak System Schock, w którym dopatrywałbym się inspiracji dla niej. To, że coś jest bardziej skomplikowane, czy wymaga dwa razy więcej kliknięć myszką, nie oznacza, że jest z automatu lepsze. Zresztą, kierując się twą argumentacją, mógłbym równie łatwo stwierdzić, że Human Revolution jest lepszą grą, bo hackowanie nie sprowadza się w niej do kliknięcia Multitoola. Rozumiesz, o co chodzi?:)
niedziela, 31 lipca 2016, 17:32   CzlowiekKukurydza
@Shaddon Dalej robi się świetne gry tak samo jak kiedyś robiło się 'syf dla gimbazy'. Po prostu kiedyś gry trochę mniej prowadziły za rękę czy jak tego nie nazwać. Nawet porównując DX z HR, w Human Revolution od razu możesz sobie przejrzeć wszystkie wszczepy które są dostępne w grze, klik i już masz niewidzialność. W jedynce trzeba odnaleźć mod, potem stację medyczną, a jeszcze potem zastanowić się czy poświęcić slot czy może nie.
niedziela, 31 lipca 2016, 15:50   lukaszsa
Invisible War -> Masakra taki potworek. Jako gra nawet ok 6/10 jako deus ex 0/10. Masakra.
niedziela, 31 lipca 2016, 14:54   Jesion2001
Mam nadzieję, że nie zawiodę się tak jak przy Invisible War.
niedziela, 31 lipca 2016, 14:53   Shaddon
@CzlowiekKukurydza
Muszę cię rozczarować, ale z zasady nie wskakuję do wagoniku z graczami narzekającymi, że "dawniej to się robiło świetne gry dla poważnych ludzi, nie ten syf dla gimnazjalistów, co teraz". Pierwszy Deus Ex to absolutny klasyk, znakomity do tego stopnia, że 16 lat temu samo jego demo przechodziłem wielokrotnie, na każdy możliwy sposób. Rzecz jednak w tym, że wcale nie muszę porównywać Human Revolution do jej wielkiej poprzedniczki, by uznać ją za grę wybitną na swój własny sposób.
niedziela, 31 lipca 2016, 13:48   CzlowiekKukurydza
@JustARandomNickname Wiadomo. Zawsze mógł być z tego kolejny Duke Nukem Forever.
@Silenciak Takich gier już się nie robi bo zmieniła się mentalność graczy i nie mówię tu tylko o RPG. Większość graczy nowego pokolenia woli 'Press F to make something cool' nie tony tekstu w każdym menu i rozkminy,
niedziela, 31 lipca 2016, 2:32   Silenciak
Human revolution to porządna produkcja, na tle dzisiejszych badziewi jest genialna. Miejmy nadzieję ze nowa gra przynajmniej trochę podniesie poziom i będzię się z czego cieszyc. Jedynka natomiast jest niedościgniona i takich gier już się nie robi, klimat zasysa niesamowicie, jak dla mnie złota era najlepszych rpgow już dawno przemineła. Żaden nowy deus ex do pięt jej nie dorośnie.
niedziela, 31 lipca 2016, 1:09   JustARandomNickname
@down Cieszmy się, że nie jest tak słaby jak reszta sequeli.

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Deus Ex: „Ojciec” marki skrytykował niektóre z pomysłów studia Eidos Montreal

News
poniedziałek, 12 listopada 2018

deus-ex-ojciec-marki-skrytykowal-niektore-z-pomyslow-studia-eidos-montreal Warren Spector chętnie wróciłby do cyberpunkowego uniwersum.

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z