Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Filmowe The Division: Poznaliśmy kolejne nazwisko?

Papkin środa, 27 lipca 2016, 15:05 News

Głośne!

Na temat ekranizacji ubisoftowej Dywizji donosiliśmy po raz pierwszy w czerwcu, ekscytując się, że główną rolę (jak i rolę producenta) objął Jake Gyllenhaal (Donnie z "Donniego Darko").

Według źródeł Hollywood Reportera, swoje miejsce w obsadzie negocjuje właśnie Jessica Chastain, słowem: Melissa z "Marsjanina" i Murph z "Interstellara". Aktorka ma na koncie dwie nominacje do Oskara (za role we "Wrogu numer jeden" i w "Służących"), jest także laureatką Złotego Globu (wspomniany "Wróg numer jeden").

Oczywiście na jakiekolwiek szczegóły na temat obrazu przyjdzie nam jeszcze poczekać. Podobnie, jak na wieści dotyczące "Splinter Cella" z Tomem Hardym. Pierwsze efekty flirtu Ubików z Fabryką Snów poznamy 6 stycznia 2017, kiedy to polską premierę zaliczy "Assassin's Creed" z Michaelem Fassbenderem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 28 lipca 2016, 9:52   XenZeu
Wystarczy, że Jake Gyllenhaal zagra w tym filmie ( i to główną role ) aby wiedzieć, że film będzie dobry.
środa, 27 lipca 2016, 22:38   Tzar
Ładne ucho. ;)
środa, 27 lipca 2016, 18:10   Nezi23
Mocna konkurencja dla filmu o tetrisie

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z