Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWatch Dogs 2: Poznajcie głównego bohatera i jego wesołą kompanię [WIDEO]

Cross środa, 27 lipca 2016, 10:17 News

Ubisoft opublikował dziś krótki film przedstawiający Marcusa Hollowaya i jego grupę hakerską DedSec. Uczulonych na popkulturowe, zupełnie niewiarygodne wizje procesu hakowania oczywiście ostrzegam, by brali nogi za pas.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 28 lipca 2016, 12:40   freynir
Dodatkowo, zahaczając o historię, pragnę przypomnieć- większość narodów europejskich ukształtowała się dopiero w połowie XIX wieku, w oparciu o różnego typu izmy, dzisiaj uznawane jako bardzo niepoprawne. Rasizm też się stamtąd wywodzi. Np. zwalczanie niewolnictwa przez Imperium Brytyjskie nie wzięło się z przekonania o równości, to była kwestia handlowa- lepiej zarobić na wożeniu towarów z/do Afryki, niż przepłacać za półżywych robotników.
czwartek, 28 lipca 2016, 12:29   freynir
@Shaddon- uuu, przypominanie Holocaustu to już grubszy zarzut. Nic jednak nie przebije wyczynów z ZSRR, gdzie powodem eksterminacji nie była rasa, wiara, a nawet religia, tylko nazwa narodu lub miejsce przezeń zajmowane. A o uchodźcach wspomniałem, ponieważ większość działających w Europie terrorystów to osoby podające się przy wjeździe właśnie za refugee, ewentualnie wychowani już na zachodzie Europy potomkowie.
środa, 27 lipca 2016, 21:23   GolemDorfl
A wspominałem już o stylu?
środa, 27 lipca 2016, 20:57   GolemDorfl
Biały, czarny, żółty czy zielony, mnie tam wszystko jedno, ale ten styl... Eeeeh, za stary jestem. Aiden Pearce przynajmniej wyglądał jak ktoś kto potrafi poddusić "batonem", kopnąć przeciwnika w krocze i poprawić sierpowym. Nowi bohaterowie pewnie dzwonią po rodziców jak ktoś na nich nakrzyczy. I ten styl... Aiden Pearce miał jakąś tam swoja tragiczną historię, a te dzieciaki wyglądają jak typowa zbuntowana młodzież, którą rodzice obsypują drogimi prezentami, ale sami nie mają dla nich czasu. I ten styl...
środa, 27 lipca 2016, 20:39   misterDVader
Od kiedy czarny bohater to poprawność polityczna? Rasa biała ma jakąś wyłączność na kulturę i sztukę?
środa, 27 lipca 2016, 18:37   Jofrin
@Shaddon gdzie on napisał, że uchodźca to terrorysta? Stwierdził, że nie będzie tolerował i akceptował osób, które zachowują się tak, a nie inaczej. W całej dyskusji to ty jesteś największym manipulantem i insynuatorem uspokój się zatem.
środa, 27 lipca 2016, 15:58   Shaddon
@freynir
Uchodźca nie jest tym samym, co terrorysta, tak samo jak Polak rozrabiający za granicą nie jest przedstawicielem "hordy słowiańskich barbarzyńców". Wy zapominacie o pierwszym, a tacy np. Brytyjczycy o tym drugim, czego wyraz dali całkiem niedawno. Jak bardzo niebezpieczne jest takie podejście, możesz przeczytać w podręcznikach do historii, ze szczególnym uwzględnieniem rozdziału "holokaust".
środa, 27 lipca 2016, 15:18   freynir
(piękne political correctness)- poczytaj czym się różni toleracja od akceptacji .Ja np. toleruję styl i linię polityczną twoich wypowiedzi, ale nie akceptuję przesłania, jakie niosą, to samo dotyczy zresztą osoby, która zdolności aktorskie uzależnia od koloru i wielkości przyrodzenia. A na pewno nie będę tolerował ani akceptował kogoś, kto przybywa jako uchodźca, po czym siłą i terrorem próbuje zniszczyć zastany na miejscu porządek.
środa, 27 lipca 2016, 15:08   freynir
@Shaddon- A niech będzie nawet fioletowy w zielone kropki, ma trzy nogi i nosi tylko koszule. Ważny jest tembr głosu, zaangażowanie w rolę i sposób prezentacji postaci. Te w filmiku zostały przedstawione niczym Ociec Grzybek na dorocznym zjeździe dojnych wełniakogłowców- widzie, pojawił się dla was, a teraz podajemy numer konta (akceptujemy również płatność bitcoinami, o ile odpowiedni dodatkowy procent poszedł na H2O św.).
Osobo płci, rasy, religii i orientacji seksualnej nieznanej
środa, 27 lipca 2016, 14:51   mrowczak
@Shaddon Wydaje mi się, że problem tkwi nie w kolorze skóry głównego bohatera i aktora podkładającego głos...
Problem tkwi raczej w tym, że poprawność polityczna wkrada się, a czasami wchodzi z impetem w coraz więcej sfer naszego życia.
Przy czym z roku na rok nie przynosi większych korzyści a coraz większe szkody, i wykorzystywana jest przez niektórych ludzi do szerzenia coraz większego zamętu.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z