Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWygraj słuchawki Razer ManO’War

Fred środa, 20 lipca 2016, 14:53 News

Razem z firmą Razer i serwisem Konkursy Gracza zapraszamy do zabawy, w której nagrodami są trzy headsety Razer ManO’War. Szczegóły konkursu poniżej.

Nagrody:

  • 3 x headset Razer ManO’War

Jak zdobyć nagrody?

Czas: do 26 lipca 2016 włącznie. Sprawdź regulamin konkursu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 21 lipca 2016, 19:04   KB1
Nie mogliście tego zorganizować w starych dobrych komentarzach? Pewnie chcecie, żeby więcej osób dowiedziało się o waszej stronie na Facebooku.
czwartek, 21 lipca 2016, 15:00   Cherub007
&MoshunNanren - to prawda, aż szkoda patrzeć na te wypociny...
czwartek, 21 lipca 2016, 10:53   MoshunNanren
Widzę, że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
środa, 20 lipca 2016, 23:19   wojtoon
Fefnasty konkurs na srajbuku.... Nie, nie założę tam konta
środa, 20 lipca 2016, 23:06   Victarion
Wiecie co wsadzicie sobie wasze konkursy z polub to plub tamto na fejsie.
środa, 20 lipca 2016, 20:22   Pepeb
Perun - wokółuszne, zamknięte słuchawki wykonane z aluminium z miedzianymi dodatkami koloru gromów rzucanych przez wielkiego Peruna! Najwyższa jakość dźwięku zapewniana przez 45mm głośniki, redukcja szumów, kabel w miedziano materiałowym oplocie zapewniającym najwyższą jakość przesyłanego sygnału bez zakłóceń i oczywiście na nausznikach loga Razer podświetlane przez system Chroma. Do komputera można je podłączyć przy pomocy wtyczki audio jack 3,5mm i USB 3.1, a do telefonu przy użyciu jack 3,5mm i USB-C!
środa, 20 lipca 2016, 20:18   pawelmach
Widzę już dwóch ludzi, którzy nie umieją czytać :D "Odpowiedzi umieszczajcie pod postem konkursowym na Facebooku."
środa, 20 lipca 2016, 19:31   BluLynx
Słuchawki "RedNinja", są w dwóch wariantach kolorystycznych, czarne bądź białe. Możliwość podłączenia przez usb do komputera, badz bluetooth do laptopa telefonu itd. Pełna izolacja dźwięku, juz nigdy nie usłyszysz wołania na obiad :/. Pięć programywalnych przycisków na lewym "uchu", prawe zaś wyposażene w mikrofon który w pełni chowa sie do obudowy. Dzięki temu możemy słuchać muzyki na łóżku czy w parku bez problemu z mikrofonem którego czułość pozwala nam grać na multi bez szumu, i nagrywać nowe vlogi :)
środa, 20 lipca 2016, 16:24   NinjaSpray
Słuchawki 'Echo Sound'. Słuchawki z najwyższą jakością dźwięku, który dodatkowo wygłusza to co się dzieje wokół użytkownika (wiertarka itp.). Słuchawki te mają możliwość poprzez naciśnięcie przycisku włączenie funkcji która umożliwia słyszenie odgłosów zewnętrznych (np. wołającą mamę) a wyciszenie dźwięków z gry lub muzyki itp. Głupi pomysł i możliwe że już takie coś jest ale nie znam się na słuchawkach :X
środa, 20 lipca 2016, 15:11   ZeusFOX
Można czy trzeba udostępnić? Jak trzeba to uważam konkurs za głupi ponieważ osoby które nie wchodzą na waszą stronę regularnie mogą sobie wygrać powyższe słuchawki od tak. Po za tym nie lubię publicznie wypisywać jakiś głupot. (Choć właśnie to robię xD)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Głuchowski to przede wszystkim ojciec Uniwersum Metro 2033 – powieści z tego cyklu zapewniły mu popularność i dały początek świetnej serii gier. Autor parę razy już jednak udowodnił, że potrafi uciec od klaustrofobicznych klimatów. Tym razem jest podobnie – ale też nie do końca. Bo klimat postapo można wyciskać z każdej ze stron.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z