Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGuilty Gear Xrd: Dizzy powraca, i to dziś, i to za darmo? [WIDEO]

Cross poniedziałek, 18 lipca 2016, 10:28 News

Po wczorajszych finałach Guilty Geara w Las Vegas twórca serii ogłosił na scenie kilka radosnych wieści.

Po pierwsze - dostajemy patcha mocno rebalansującego grę. Przykłady zmian? Johnny traci wersję ataku Mist Finer, której przeciwnik spowity oparami alkoholu na wskutek ruchu Bacchus Sigh nie będzie w stanie zablokować (teraz zamiast bezpośredniego trafienia pirat wprawi przeciwnika w tzw. stagger). Zwycięzca wczorajszego finału Sin Kiske doczekał się paru konkretnych nerfów: czy to do obrażeń, czy do superataku R.T.L. (teraz nie można nim sterować przy whiffie), czy do odnowy paska głodu (będzie opóźniona). Mamy doczekać się też paru użytecznych poprawek do menusowej otoczki gry.

Po drugie - dziś Revelator otrzyma dwa przyjemne bonusy. Po pierwsze - Elphelt Valentine odzyska kolorowy strój z wersji SIGN, który będziemy mogli zakupić w sklepie wewnątrz gry. Po drugie - wróci Dizzy, jedna z ikon serii, niebieskowłosa dziewczyna, której znad ramion wzorem starych kreskówek pojawiają się anioł i ponury żniwiarz, ale nie po to, by namawiać ją na przemian do złego i dobrego, lecz zasypać wroga gradem ataków. Zwiastun poniżej. W USA postać będzie przez ograniczony czas darmowa – europejski wydawca jeszcze nie ogłosił oficjalnie, czy też możemy liczyć na podobną promocję, ale szybka premiera wczorajszej łatki i polityka cenowa ArcSys każe być dobrej myśli. [EDIT: Jednak premiera dodatków w Europie dopiero jutro. Dizzy będzie na Starym Kontynencie darmowa przez 6 dni.]

Po trzecie, to nie koniec dodatków. Na jesieni mamy liczyć na łatkę 1.04, w której będzie przeglądarka modeli postaci... i wiele więcej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 19 lipca 2016, 9:53   Loctus
Ubrali ją... ;<
wtorek, 19 lipca 2016, 2:34   SerwusX
Clickbait? :V
poniedziałek, 18 lipca 2016, 21:21   HandlarzzRusi
@GolemDorfl Buzia sześciolatki? Panowie, szanujmy się, ona ma aż 8 lat. Serio.
poniedziałek, 18 lipca 2016, 19:48   GolemDorfl
Myślałem, że chodzi o to sympatyczne uśmiechnięte jajeczko, a to jakaś japońska lolita z buzią sześciolatki i biustem Pameli Anderson. Zawiodłem się...
poniedziałek, 18 lipca 2016, 18:19   AdiXeR
RIP Sin.
poniedziałek, 18 lipca 2016, 17:15   HandlarzzRusi
Tęsknię za czasami, kiedy bijatyki miały "zablokowane" postacie, bo trzeba je było odblokować w grze grając, a nie za pieniądze.
poniedziałek, 18 lipca 2016, 16:01   kain95
Po Street Fighter x Tekken gdzie postacie z dlc były ukryte na płycie nauczyłem się czekać na wydanie finalnej wersji gry zawierającej wszystkie „dodatki” i łatki które pozwalają cieszyć się komfortową zabawą. Parcie na nowości przeszło mi już jakiś czas temu. Czy tylko mnie krew zalewa gdy przed premierą gry zapowiadane jest do niej dlc?...Tęsknię za czasami psx i ps2 gdzie nawalanki miały wszystkie postacie,gran turismo wszystkie trasy i samochody,a cała reszta pełne poziomy bez kastracji. Pozdrawiam
poniedziałek, 18 lipca 2016, 14:26   makkoj
tytuł art. sugeruje że powróci do xrd (m.in. tego okaleczonego na pc co łaskawie arcsys raczył wydać) z treści natomiast wynika że do revelatora, po za tym Dizzy, Testament i Jam K. były już w poprzednich częściach więc nie dać ich od razu jest podłe, no nic grając w co innego czekam aż na pc będzie w kńcu pełna wersja gg xrd bo póki co to jest płatne demo
poniedziałek, 18 lipca 2016, 14:07   HandlarzzRusi
Dlatego czekam na kompletną wersję PC :v
poniedziałek, 18 lipca 2016, 12:55   zoldator
A potem ArcSys wydał oświadczenie, ze to naprawią. I potem przemilczeli całą sprawę i nie zrobili nic. Jakby cokolwiek powiedzieli, OK. Ale zamiast tego zamietli wszystko pod dywan i "uh, Europa, nie są warci zachodu". I to wciąż nie rozwiązuje problemu 50 złotych w DLC, których jako Europa nie byliśmy godni otrzymać. Uwielbiam Revelator, ale to wszystko jest już oficjalnie ponad jakimikolwiek problemami, jakie SFV ma.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z