Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rocket League: Idą paczki z kosmetyczną zawartością, ale nie na Steam Marketplace

Cross wtorek, 12 lipca 2016, 10:14 News

Twórcy nie chcą przykładać ręki do wspierania hazardu w stylu CS:GO.

Twórcy Rocket League mieli po raz pierwszy zaprezentować paczki światu z okazji rozgrywek RLCS Live Finals, ale społeczność odkryła je wcześniej, zmuszając Psyonix do wcześniejszego zdradzenia pierwszych szczegółów na ich temat. Choć więc "paczki otwierane płatnymi kluczami" brzmi bardzo jak plany zarobkowe Valve, twórcy bardzo mocno podkreślają, że chcą grać bardziej fair.

Przede wszystkim: paczki nie trafią na Steam Marketplace i będą dostępne tylko z poziomu gry. Psyonix widzi, jakie ciemne chmury zebrały się nad sceną CS:GO i nie ma zamiaru budować własnej sceny hazardowej w swojej grze. Cała zawartość skrzynek będzie czysto kosmetyczna i nie będzie dawała żadnej przewagi w rozgrywce. Obecny system dropów ma nie ulec żadnym zmianom, a jeśli nie chcecie się frustrować okienkami z płatną zawartością, możecie zupełnie wyłączyć system skrzynek jednym kliknięciem. Ponadto studio obiecuje, że obok płatnych DLC ciągle będzie wypuszczało darmowe areny, tryby oraz przedmioty.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 12 lipca 2016, 11:13   Ogoorek1
Ech, gdzie ta zaraza się jeszcze nie rozprzestrzeniła.
wtorek, 12 lipca 2016, 10:55   sCross
@Aldon - Niestety, to są póki co wszystkie informacje, jakie mamy na temat skrzynek w Rocket League. Psyonix prawdopodobnie zapostował te informacje, by zapobiec szkodliwemu oddźwiękowi wycieku w społeczności, a konkrety zademonstruje nam w okolicach RLCS Live Finals.
wtorek, 12 lipca 2016, 10:52   Aldon
Czytałem tego newsa już wczoraj, ale nadal troszkę nie rozumiem. Same skrzynki nie trafią na marketplace, ale klucze do skrzynek już tak? I ktoś wie skąd te klucze będą się brały? No i ok- kosmetyczne. w CS:GO też są zmiany tylko kosmetyczne. A coś wiadomo o samej sprzedaży tych przedmiotów?

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Rocket League: Twórcy obniżają ceny na przedmioty kosmetyczne po skargach graczy i zwracają pieniądze

News
czwartek, 12 grudnia 2019

rocket-league-tworcy-obnizaja-ceny-na-przedmioty-kosmetyczne-po-skargach-graczy-i-zwracaja-pieniadze Porzucenie loot boksów mało komu wyszło chyba na dobre.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
0

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z