Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[EURO 2016] Portugalia-Francja – podsumowanie

DavyStrange środa, 13 lipca 2016, 15:40 News
EURO 2016 POR-FRA
EURO 2016 POR-FRA

Portugalczycy utarli nosa wszystkim krytykom i po raz kolejny wygrali mecz w dogrywce.

Francja była w tym spotkaniu niekwestionowanym faworytem, zwłaszcza po niefortunnej kontuzji Cristiano Ronaldo. Ostatecznie jednak Portugalczycy zatriumfowali po bramce Edera w drugiej części dogrywki. Trzeba jednak dodać, że walka przez półtorej godziny nie była zażarta – mecz był po prostu nudny. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że był jednym z mniej widowiskowych spotkań na całych mistrzostwach.

Zwycięzcą konkursu zostaje eddy1, który jako pierwszy (i jeden z nielicznych – w końcu wszyscy liczyliśmy na jakieś gole!) wytypował bezbramkowy remis. Załapał tym samym 12 punktów i wskoczył na 26. pozycję. 

Tym razem zarówno FIFA, jak i PES trafiły zwycięzcę, przewidując kolejno 1:0 i 2:0 dla Portugalii. Nie udało im się co prawda odgadnąć żadnego ze strzelców, ale taka jest piłka. Ta bywa zresztą okrutna – widok znoszonego przez medyków chorobliwie ambitnego Ronaldo, który na swoich barkach chciał doprowadzić swoją drużynę do tytułu Mistrza Europy, był najzwyczajniej w świecie smutny.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: EURO 2016,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 14 lipca 2016, 1:27   shrbr
A tam gadacie głupoty
Wielcy znawcy.
Kto oglądał "Kapitana Tsubase" to wie,
że piłka nożna to coś więcej niz to ci widać w telewizji
środa, 13 lipca 2016, 22:03   Gracz4ever
Po prostu coraz większe znaczenie ma gra obronna. W finale Portugalia grała w myśl zasady "byle nie stracić, a przy okazji może coś się strzeli" . No i taką okazję wykorzystali.
środa, 13 lipca 2016, 17:33   otton
"Nie udało im się co prawda odgadnąć żadnego ze strzelców" - to było wielu strzelców? Bo ja myślałem, że jeden tylko...
środa, 13 lipca 2016, 17:04   Dijkstra2013
Widok tego płaczka Ronaldo wywołał uśmiech na mej twarzy. Uważam, że Portugalia nie tylko nie zasłużyła sobie na tytuł, ale po prostu nie powinna nawet wyjść z grupy. Fakt, że pokonała Polskę w ćwierćfinale zawdzięcza szczęściu. Nie oszukujmy się - Portugalia nie była wcale lepsza od reprezentacji Ukrainy czy Rosji. Niemniej jednak to właśnie Portugalczycy ostatecznie osiągnęli mistrzostwo Europy. To pokazuje nieprzewidywalność futbolu. Czy też raczej niesprawiedliwość.
środa, 13 lipca 2016, 16:09   wielki0fan0gier
Francuzów dopadła karma.
środa, 13 lipca 2016, 15:48   KafarPL
Parodia meczu. Pokazali że nie trzeba zagrać absolutnie ani jednego dobrego meczu a i tak na dzikim farcie wygrasz euro. Równie dobrze każdy ich mecz mógł być rozstrzygany przez rzut monetą

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

[EURO 2016] Podziękuj polskim piłkarzom i wygraj bilety na mecz!

News
poniedziałek, 18 lipca 2016

euro-2016-podziekuj-polskim-pilkarzom-i-wygraj-bilety-na-mecz Wystarczy zrobić sobie zdjęcie.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z