Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDead or Alive: Fani Attack on Titan, VR oraz Mai Shiranui, radujcie się

Cross sobota, 9 lipca 2016, 15:07 News

W świecie DOA wkrótce pojawią się stroje i poziom ze słynnego tyt-anime, druga (po Chun-Li) dama dwuwymiarowych bijatyk oraz obsługa wirtualnej rzeczywistości.

Fani Shingeki no Kyojin, radujcie się – 19 lipca Dead or Alive 5: Last Round doczeka się specjalnego poziomu na murach dzielnicy Trost oraz mundurów oddziału zwiadowczego dla każdej postaci. Co ciekawe, kostiumy mają ulegać zniszczeniu wraz z postępującymi obrażeniami. Krótka demonstracja hołdu dla kultowej serii o kłopotliwej młodzieży poniżej:

Kolaboracjom w Dead or Alive nie ma końca – oprócz Tytanów i zaplanowanym na grudzień strojom z gier firmy Aquaplus (Utawarerumono) dostaniemy też postać Mai Shiranui z King of Fighters. Wiecznie zakochaną w Andym Bogardzie i często goszczącą na stronach artykułów pokroju "Seks w grach się sprzedaje" wojowniczkę otrzymamy we wrześniu jako DLC do Final Round.

Ponadto 13 października Dead or Alive: Xtreme 3, pierwszorzędny symulator wojerysty, doczeka się obsługi VR. Witajcie w przyszłości.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 lipca 2016, 3:10   HandlarzzRusi
Obecnie gra (pełna, ze wszystkimi "dodatkami") stoi za jakieś ~1300 zł, widzę, dalej dorzucamy do puli DLC coś, żeby nie było zbyt biednie
niedziela, 10 lipca 2016, 19:18   AdiXeR
Ja bym powiedział, że Mai jest trzecia - zaraz po Cammy
sobota, 9 lipca 2016, 16:21   sCross
Fakt, Mai pojawiła się po raz pierwszy w Fatal Fury, ale w DoA pojawia się w ramach dodatków z King of Fighters.
sobota, 9 lipca 2016, 16:05   Fredxx
Wszystko ok ale Mai to z Fatal Fury się wzięła a nie z KoF.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Dead or Alive Xtreme 3 - emigracja dziewcząt na Zachód niepewna

News
środa, 19 sierpnia 2015

dead-or-alive-xtreme-3---emigracja-dziewczat-na-zachod-niepewna Dead or Alive Xtreme 3: Fortune na PS4 i Dead or Alive Xtreme 3: Venus na Vitę - kolejne różniące się od siebie części symulatora siatkówki plażowej, przepraszam, symulatora frustrujących prób przekonania do siebie pięknych dziewcząt w bikini oficjalnie zapowiedziane. Mamy szczegóły - w tym przemyślenia producenta gry, który ostrożnie podchodzi do błagań fanów o zachodnią premierę.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z