Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Persona 5, Shin Megami Tensei IV: Apocalypse i 7th Dragon III Code: VFD mają wydawcę w Europie

Cross środa, 6 lipca 2016, 15:47 News
PS4

Europejscy fani gier tworzonych przez Segę i Atlusa mogą otrzeć łzy – obie firmy będą odtąd wydawały u nas swoje gry za pośrednictwem Deep Silver.

Deep Silver, SEGA of America, i Atlus U.S.A nawiązały właśnie współpracę w zakresie wydawania tytułów Atlusa i Segi na konsolach stacjonarnych oraz handheldach w całej Europie. Pierwsze trzy tytuły, które pojawią się z logiem Deep Silver na Starym Kontynencie to Persona 5 (PS3/PS4), Shin Megami Tensei IV: Apocalypse (3DS) oraz 7th Dragon III Code: VFD (3DS). Wkrótce mamy poznać więcej informacji na ich temat, między innymi pewnie i datę wydania.

Przypomnijmy, że Atlus niedawno zerwał współpracę z europejskim oddziałem NIS America, który wykonywał porządną robotę w publikowaniu kolejnych serii firmy, ale nie był w stanie przystać na nowe, bardziej surowe warunki partnera biznesowego. Miejmy nadzieję, że nowy wydawca nie obniży poprzeczki w wydawniczej sumienności.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 7 lipca 2016, 10:23   Elano
No tak, w dużych sklepach gier jednak brakuje. Chociaż tam i tak ceny byłyby jeszcze wyższe niż są.
czwartek, 7 lipca 2016, 9:28   Cado
@Elano do Allegro mam ograniczone zaufanie a w sklepach internetowych są to kopie fizyczne. Fajnie, ale trzeba czekać na przesyłkę lub się po nią pofatygować. W porównaniu z wygodą sklepów internetowych perspektywa czekania kilku dni lub spędzenia kilku godzin na wyprawie po supermarketach i poszukiwaniach (zwłaszcza jeśli chodzi o gry Nintendo, z dostępnością reszty nie ma aż takich problemów) to wiesz, rozumiesz...
środa, 6 lipca 2016, 23:33   Elano
@Cado - no faktycznie ciężko, na Allegro i w sklepach internetowych nic nie ma! A nie, wszystko co wydają w Europie przecież jest.
środa, 6 lipca 2016, 19:48   AdiXeR
Yay! A teraz dajcie daty. Bo co z tego, że P5 będzie, skoro może być w 2018.
środa, 6 lipca 2016, 17:35   Kopah
@HIB
Ameryka dostaje dopiero w przyszłym roku, więc jeśli zobaczymy do końca 2017 to będzie święto.
środa, 6 lipca 2016, 16:40   ppoz
Super! Teraz niech ktoś jeszcze sprawi, że Persona 5 wyjdzie na PC.
środa, 6 lipca 2016, 16:40   Cado
Z tytułami na sprzęt Nintendo faktycznie u nas posucha, żeby coś kupić trzeba się nieraz namęczyć zdrowo. Z kolei Sony jest o tyle wygodniejsze dla graczy, że zawsze można bez problemu zrobić zakupy w amerykańskiej czy japońskiej wersji ich sklepu internetowego i ściągnąć tytuł. Internet i brak blokad regionalnych takie piękne!
środa, 6 lipca 2016, 16:19   Dragantis
Bardziej mnie martwi czy jak ju ją ostaniemy będzie możliwość wyboru Japońskiego dubbingu albo chociaż DLC z nim do zakupu.
środa, 6 lipca 2016, 15:56   HIB
Uff, mam nadzieję, że dostaniemy Personę 5 tylko parę tygodni po Japonii.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z