Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWiedźmin: Młodzi filmowcy godnie wieńczą sagę CD Projekt RED [WIDEO]

Papkin środa, 29 czerwca 2016, 15:30 Pierdoły

Zadumawszy się nad niedolą Krwawego Barona, wczuwszy się w nostalgiczny powab Pieśni Priscilli, zadziwiwszy się losem Olgierda von Evereca i ochłonąwszy po pastelowych pieszczotach, jakie zapewniło oczom Toussaint, pora pożegnać się z wiedźminem Geraltem po raz ostatni. I, zapewniam Was, po obejrzeniu filmowego "Wiedźmin: Na Szlaku", zrosicie chusteczki kaskadą łez.

Amatorska adaptacja bazująca na sadze Sapkowskiego i grach RED-ów to hołd wyjątkowo śmiały. Jego odwaga nie została co prawda doceniona przez redakcję CDA, ale nuż Wam, którzy ukończyliście Krew i Wino, pomoże uporać się z wiedźmińskim syndromem odstawieniowym.

(Uwaga, spoiler) Nie, nie pomoże.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 2 lipca 2016, 3:28   Patefon
Still better than Straszny Serial.
czwartek, 30 czerwca 2016, 19:55   VukoDrakkainen
@toyminator
To znaczy, że jak napiszę "być może obejrzę jakiś film", to popełniam wg Ciebie błąd?
Zaiste, pokrętna logika.
czwartek, 30 czerwca 2016, 19:51   kraven2000
@Victarion Rzecz w tym, że co innego recenzować profesjonalistów, którzy zarabiają Twoją kasę a co innego grupę amatorów pasjonatów. To tak jak z dziećmi i dorosłymi...chcąc nie chcąc dzieci mają większą taryfę ulgową. Ale nie...ludzie co się sprzed kompa nie ruszą potrafią jedynie wyśmiewać używając często mocno obraźliwych zwrotów. To jest smutne, bo krytykować też trzeba umieć.
czwartek, 30 czerwca 2016, 12:11   toyminator
@Auron25 Wybacz, ale piszę z rozlatującej sięklawiatury, która robi co jej się żywnie podoba :) Więc jak piszę Wyimaginowana istota, shift się przez chwilę blokuje i stąd wielka litera :) Zauważ że pisałem to po tym " :) Mogę sobie wstawiać tyle kropek ile chcę.................................. Jeśli to są rażące błędy to spoko. Lepiej pisać tak, niż morze prze ż .
czwartek, 30 czerwca 2016, 11:56   Auron25
@toyminator
Jeśli używasz nazwy "Wyimaginowana Istota" to albo obydwa słowa wielką literą, albo obydwa małą. Nie używaj capslocka, to mocno obniża wartość wypowiedzi. Tak czy inaczej w takim wypadku słowo "błąd" powinno być małą literą. Trochę głupio, jak we frazie "rażących błędów ortograficznych" w pierwszym słowie zjadasz dwie literki... Ach, wcześniej jeszcze w wielokropku jest o jedną kropkę za dużo. Nie stawia się spacji przed dwukropkiem. Po ostatnim cudzysłowie brakuje kropki.
czwartek, 30 czerwca 2016, 11:50   toyminator
@Smuggler I w sumie nie uważałem :) Bo lekcje z tego przedmiotu były nudne i beznadziejne...Tak bardzo mi się w życiu przydały głupie lektury, czy interpretacja wierszy.
czwartek, 30 czerwca 2016, 11:49   toyminator
@Smuggler o co ci chodzi Wyimaginowana istoto? Zrobiłem wielką literę tam gdzie nie miałem? NOOOOOO STRASZNY Błąd.... Nie zwracam uwagi na takie pierdoły, skupiam się na pisaniu bez rażący błędów ortograficznych... No chyba że miałem napisać : "na lekcje języka polskiego" Lepiej ?
czwartek, 30 czerwca 2016, 10:29   Smuggler
"na język Polski" - zdecydowanie musiałeś na nich nie uważać.
czwartek, 30 czerwca 2016, 8:11   toyminator
@qb16 serio?;d W liceum na język Polski, mieliśmy przygotować reklamę firmy, nakręciliśmy w 30 minut, kolega dorobił efekty, dodał muzyczkę....zajęło to łącznie 45 minut, a efekt był dwa razy lepszy ;D Tia dużo się napracowali...
czwartek, 30 czerwca 2016, 8:10   Bronnson
Cóż...eeee...ten teges...ale niewiasta w opresji całkiem przystojna...

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z