Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Batman: Return to Arkham opóźnione

Papkin wtorek, 28 czerwca 2016, 10:11 News
Batman: Arkham City
Batman: Arkham City

Zremasterowana dylogia poślizgnęła się na ostatniej prostej. Co jednak dziwne: nie wiadomo, kiedy się podniesie.

Najczęściej Wyciekany Produkt Rozrywkowy 2016 czekał tuż za rogiem. Mimo, że pierwsze grafiki napawały raczej umiarkowanym optymizmem (klik), termin 26 lipca wydawał się niezagrożony.  Warner uznał jednak, że odpowiedzialny za remastery zespół Virtuos Games, potrzebuje nieco więcej czasu.

Zreferowawszy postępy związane z projektem, zespół WB Games zadecydował o opóźnieniu wydania Batmana: Return to Arkham, by dać ekipie Virtuos Games dodatkowy czas na dopracowania tytułu. Nie mamy jeszcze nowej daty premiery i na pewno powiemy o niej jak tylko zyskamy pewność, że gra jest gotowa. Wiemy, że to rozczarowujące wieści, ale czujemy, że ten dodatkowy czas pozwoli developerowi stworzyć najlepszy tytuł dla naszych fanów.

Stwierdził wydawca w oświadczeniu.

Nie jest zatem wykluczone, że na naszych dyskach nie zamelduje się wcześniej nieco inny Gacek...

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 28 czerwca 2016, 16:57   Dantes
WB ostro przegina ten remaster jest zbędny zwykły skok na kasę w dodatku ma więcej błędów niż originał tak pazerny to nawet Ubisoft nie był.
wtorek, 28 czerwca 2016, 11:04   songogu
Yakito ty tak na serio?
wtorek, 28 czerwca 2016, 11:02   Kirrin
@Yakito, to nie nowa gra, ale remaster dwóch pierwszych odsłon.
wtorek, 28 czerwca 2016, 10:53   kamil999666
Ani słowa o klatkach więc chyba nie ma się czym chwalić, stawiam że będzie 30. Na 99% brak efektów Physx od Nividi, by by... wolumetryczna mgło rozstępująca się przed batman, żegnajcie setki banknotów wiruje w skarbcu itp. Modele, oświetlenie i tekstury które często wyglądają gorzej niż w oryginale. Nie ma to jak dobry remaster.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z