Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWiedźmin 3: Nadszedł patch 1.22 [WIDEO]

Papkin czwartek, 16 czerwca 2016, 10:41 News

Najważniejsza zmiana? W wyniku nakazu sądowego za Geraltem przestała się uganiać pewna szlachetnie urodzona stalkerka.

Nowa łatka zażegnuje część błędów Krwi i Wina, aktualizuje ikony mutagnów (które nie wyświetlały się prawidłowo w wersjach na Steama i Origina). No i naprawia babol, w wyniku którego "pewna szlachetnie urodzona białogłowa w czerwieni podążała za Geraltem gdziekolwiek by nie poszedł". Khem...

 

 

Od teraz nie powinno być też problemów z odtwarzaniem muzyki i efektów dźwiękowych, a oderwane kończyny nie będą dłużej pozostawać zawieszone w powietrzu. Poprawki zostały już zaimplementowane do wersji pecetowej, edycje przeznaczone na PS4 i XBO powinny ją otrzymać na dniach. Pełną listę modyfikacji znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 20 czerwca 2016, 23:02   KrzychuG
Gram od premiery podstawki (z przerwami), potem w pierwszy dodatek, teraz drugi dodatek i zasadniczo nie trafil mi sie zaden problematyczny bug. Cuda jakies ;-) Z drugiej strony, czas mam tylko w weekendy, wiec praktycznie tak wypadalo, ze co posiedzenie czekal mnie nowy patch, ktory cos tam poprawial ;P
sobota, 18 czerwca 2016, 16:17   Game4Fun
Wcale nie rozwiązali błędu z granicami po misji "Długa Noc" po wykonaniu już wątku głównego nie mogę dalej zwiedzać krainy i wykonywać misji, które mi zostały.
sobota, 18 czerwca 2016, 11:45   Sweet9
Tyle czekania... nareszcie moja Płotka będzie miała ogon.
sobota, 18 czerwca 2016, 0:12   LukeyXD
@Melitran Widzę, że komuś Wieśiek nie poszedł ;) Albo przynajmniej "Nie znam się to się wypowiem" (tak, u mnie w pierwszym zdaniu jest to samo). Tak się składa, że Redzi ostatnio wypuścili dodatek większy niż połowa produkcji od Ubi nazywanych "grami". Na tak dużym obszarze mogą dziać się różne rzeczy i tak się składa, że trzeba załatać jakąś białogłową z tego właśnie dodatku. Wspomniana białogłowa jest ogólnie rzecz ujmując nowa, więc kiedy niby została zepsuta? Przez jaki patch tak się stało? Pozdrawiam
piątek, 17 czerwca 2016, 10:32   Melitran
Trzeba przyznać, że Redzi patchy nie umieją robić. Od premiery gry nie wypuścili patcha, który nie przynosiłby nowych błędów. Naprawiają jedne, dodają inne. Gdyby to było Ubi, to suchej nitki by na nich nie było.
Jeśli chodzi o poziom błędów to Redzi=Ubi :)
Niestety.
czwartek, 16 czerwca 2016, 19:47   Nihlus
Zgadzam się, tą fankę mogli zostawić. Fajny bug, nie przeszkadza w grze i śmieszy :D
czwartek, 16 czerwca 2016, 19:37   skurczybyczek666
Fajna ta psychofanka, mogliby ją zostawić. :)
czwartek, 16 czerwca 2016, 18:30   kolosmenus
Ja słyszałem że ten patch miał właśnie naprawiać znikający ogon Płotki. Mojemu koledze natomiast znika grzywa xd
czwartek, 16 czerwca 2016, 18:22   EZptrE
Po aktualizacji do 1.22 ogon kuniowi zniknął i pojawiły się babole w opisach typu $!$ czy jakoś tak, także jeszcze z 45GB aktualizacji i będzie dobrze ;)
czwartek, 16 czerwca 2016, 18:01   Bregowicz
Ciekaw jestem czy naprawią jakoś, w końcu, po 15 próbach, zaklejeniu taśmą mcgyvera licznik czasu gry. Były już poprawki, wiem. Ale rozumiecie. Niby taka rozbudowana gra, a po podstawce i dwóch dodatkach mam naliczone raptem 2 dni czasu realnego. Także tego. Chcę zwrot pieniędzy, filmy trwają dłużej! Też mi RPG, pff

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z