Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTop 20 mobilnych aplikacji

Allor czwartek, 9 czerwca 2016, 14:20 Software

A Facebook nie jest na tej liście ani pierwszy, ani nawet drugi.

Aplikacja Facebook zajmuje bowiem miejsce trzecie, za Whatsapp'em i Messengerem.

Co wprawdzie z jednej strony oznacza, że podobniej jak rok temu, tak i teraz całe podium należy do Facebooka jako korporacji, ale ważniejszy jest w tym wszystkim fakt, że wszystkie trzy aplikacje zaliczyły spadki.

Podobnie jak jeszcze 8 innych, które załapały się do Top 20.

A oto tabelka, pokazująca (w milionach) liczbę pobrań najpopularniejszych aplikacji w maju 2016 oraz 2015 roku, wraz z procentową zmianą.

 

I jeszcze dwa wykresy, pokazujące jak to wygląda na całym świecie oraz w USA (gdzie rynek jest już mocno nasycony):

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Android, iOS,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 10 czerwca 2016, 15:00   GGrzebyk
@Szaman - kogo to obchodzi? Czujesz się lepszy? Co złego jest w używaniu jakichkolwiek z tych aplikacji nie mówiąc o tych typu gmail, spotify czy youtube?
piątek, 10 czerwca 2016, 10:48   extraterrestial
@Szaman Brawo ty.
piątek, 10 czerwca 2016, 10:00   Szaman
Z całej te listy używam aż... 0 aplikacji. ZERO. Null. I jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu :)
piątek, 10 czerwca 2016, 0:09   DzikusD
@ZurekKun facebook? To sobie poczekasz.Pod artykułem, jak można było przewidzieć, komentarze o tym jak kto ktoś nie używa, nie potrzebuję itp. Ja dla odmiany napiszę, że używam/używałem 5 aplikacji z listy(Gmail, Youtube, Messenger, Spotify, Facebook).
czwartek, 9 czerwca 2016, 21:21   bali09
@ZurekKun Polecam wersję facebook lite, ponieważ wygląda jak wersja przeglądarkowa, a dzięki temu jest lekka i da radę bez problemu odczytywać wiadomości bez messengera :p
czwartek, 9 czerwca 2016, 21:02   ZurekKun
Messenger tylko i wyłącznie przez 'nakaz' ściągnięcia by odczytać wiadomości na telefonie. Pare dni temu facebook zablokował możliwość odczytu/odpisania wiadomości przez przeglądarkową wersję mobilną. Czekam tylko aż wreszcie ten szajs upadnie :D
czwartek, 9 czerwca 2016, 20:07   kadash3
Gdybym mógł odinstalować Facebooka i inny shit z mojego telefonu bez robienia roota byłbym bardzo szczęśliwy. Pozostałby tylko gmail i yt.
czwartek, 9 czerwca 2016, 19:23   SerwusX
Z tego wszystkiego korzystam tylko z youtube'a. Reszty nie mam nawet zainstalowanej.
czwartek, 9 czerwca 2016, 17:20   Kosarz5
Z większości nie korzystam, gdyż nie są mi potrzebne. Smuci mnie to jak Facebook opanował umysły ludzi na niemal całym świecie :(
czwartek, 9 czerwca 2016, 17:15   Dijkstra2013
@anonimc Rzeczywiście, paskudny błąd. Szkoda, że nie mamy możliwości edycji posta, poprawiłbym wtedy "rzadnej" Cóż, każdemu może się zdarzyć. Poza tym naprawdę nie mam kłopotów z ortografią, choć zapewne raczej w to nie uwierzysz patrząc na mój poprzedni komentarz. Więcej empatii kolego. Błąd można wskazać, ale pisać, aby ktoś zainstalował sobie słownik na podstawie tego, że ten ktoś napisał jeden wyraz z błędem jest przesadą. Ja Cię nie oceniam i nie życzę sobie oceniania mnie na podstawie jednego zdania.

O autorze

Allor
Szef działu sprzętowego CD-Action

Podobne newsy

Windows nie jest już najpopularniejszym systemem operacyjnym(*)

News
wtorek, 4 kwietnia 2017

windows-nie-jest-juz-najpopularniejszym-systemem-operacyjnym (*) Wykorzystywanym w komputerach podłączonych do internetu(**). (**) Jeśli weźmie się pod uwagę wyniki z całego świata.

Komentarzy:
34

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z