Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPeople Can Fly robi nową grę

CormaC piątek, 15 sierpnia 2008, 11:04 News
People Can Fly - logo
People Can Fly - logo

Polskie studio People Can Fly (od roku własność Epic Games) - twórcy Painkillera i pecetowej wersji Gears of War - robią nową grę, którą dystrybuować będzie Electronic Arts.

O nowej grze Polaków nie wiadomo jeszcze właściwie nic. Pojawi się na trzech głównych platformach - PC, X360 oraz PS3. Można założyć, że będzie to shooter - ale równie dobrze PCF może nas w tej kwestii zaskoczyć. Być może chodzi o grę, którą polskie studio miało zrobić dla THQ (umowę podpisano w 2005 roku, ale ostatecznie gra się nie ukazała). Tak czy owak z niecierpliwością czekamy na oficjalną zapowiedź gry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 28 maja 2011, 20:46   wilklynch

i dostał 9na 10Ja tez bulletstorm

czwartek, 19 sierpnia 2010, 19:53   XoskarsomX

HOLY YEAH! A ja wiem co to za gra! To będzie Bulletstorm. FPS ze świetną grafą.

sobota, 16 sierpnia 2008, 22:54   mrgonzo

// Nieeee, oni przenoszą gears of war 2 na komórki:P

piątek, 15 sierpnia 2008, 21:43   Siarczyslaw

DK3 // Z pewnością Robią Dungeon Keeper 3 A jak :)

piątek, 15 sierpnia 2008, 19:02   SmarPOL

Znowu // Pewnie znowu coś z kosmitami albo mutantami...

piątek, 15 sierpnia 2008, 11:24   Tressela

No, no, no... // PCF pod patronatem Epika nową grę wysmaża? Trza śledzić doniesienia prasy branżowej na jej temat, bo to nie może się nie udać! Czymkolwiek by ona [gra] nie była xP

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z