Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURSE-Sport Now: Wygraj jedną z pięciu wejściówek na imprezę [ROZWIĄZANE]

spikain czwartek, 26 maja 2016, 18:50 Konkurs

Mamy pięć kodów, które upoważnią was do odebrania biletu. Ale najpierw musicie coś dla nas zrobić.

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie komentarz, w którym zwięźle wyjaśnicie, jaka gra według was powinna być esportem i dlaczego. Uwaga: wygrają najdziwniejsze, najśmieszniejsze, najbardziej pokręcone komentarze. Pięć wejściówek. Macie też niewiele czasu, bo tylko do końca środy (do 23:59:59). Każdemu przysługuje jeden komentarz. Powodzenia!

Szczegóły imprezy tutaj.

[UPDATE]

Zwycięzcy to: Dziad, iksplod, Bua, olssen1999, ashawe222. Gratulujemy! Za kilka minut sprawdźcie swoje skrzynki na naszym forum.

[/UPDATE]

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: eSport,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 25 maja 2016, 23:54   skurczybyczek666
@Bua i @Proxi: jesteście moimi faworytami. :]
środa, 25 maja 2016, 23:46   skurczybyczek666
[/CIACH] Microsoft włączyłby się w sponsoring, promowałby nowego Windowsa i wersję Sapera na Xkloca. Master Chief i Cortana też by pociupali razem. W promocję włączyłaby się nawet nVidia (albo AMD, jeśli by się w końcu ogarnęło). Karty graficzne wykorzystywane byłyby do zaawansowanych symulacji wybuchów min (wszystko na CryEngine) oraz do efektownej animacji niszczejącego okienka gry. A tryb drużynowy? Proszę bardzo: Capture the Flag, w którym celem drużyny jest precyzyjne stawianie chorągiewek na planszy.
środa, 25 maja 2016, 23:44   skurczybyczek666
Saper. Wymagająca, analityczna gra. Niektórym znane są emocje towarzyszące duelom w popularnych FPS-ach. Saper wywindowałby te doznania do absurdalnego poziomu. Wyobraźcie sobie: dwoje graczy, dwie plansze z minami (po jednej dla każdego) i to napięcie na widowni sięgające zenitu. Kto pierwszy rozbroi pole? Który przeciwnik się rozkojarzy na moment? Który "wdepnie" na minę? Stan przedzawałowy gwarantowany. Publiczność waliłaby drzwiami i oknami. Serwery Twitcha zostałyby przeciążone nadmiarem widzów.[CIACH]
środa, 25 maja 2016, 23:04   iksplod
World of Goo powinno zostać wciągnięta do Esportu, kilka osób na czas stara się przejść określony etap gry, już słyszę jak po pomyłce gracza słychać z widowni koreańskie "Łooooooooo" "Yaaaaaaa" Powiedziałem żonie że będziemy razem jeśli przejdzie WOG, ale musiałem jej dać kredyt zaufania bo doszła tylko do 3 świata :D w sobotę rano lądujemy we Wrocku, i właśnie żonę namawiam żebyśmy się wybrali :)
środa, 25 maja 2016, 22:25   AbelT
Saper! Wyobraźcie sobie tylko... wielki stadion, 300.000 widzów i dwie drużyny: Fnatic vs TSM, mistrzostwa świata, 10.000.000 mln do wygrania. Te emocje, kto szybciej wyczyści plansze, czy to będzie azjata z TSM, czy koreańczyk z Fnatic (europa w sapera? zapomnijcie!). Zaraz chyba odpalę sapera i zacznę trenować.
środa, 25 maja 2016, 21:43   Proxi
Football Manager, bo lubię i nawet nie będę nieudolnie próbował być śmieszny, bo nie jestem.
środa, 25 maja 2016, 21:08   RaiL
Limbo of the Lost. Odbywało by się to na tej zasadzie, że zaproszeni gracze, będą nieświadomi w co będą grali na miejscu. Wtedy(tj. kiedy przybędą już na miejsce) szukają w tej grze "zapożyczeń" z innych produkcji. Kto poprawnie wskaże najwięcej, ten wygrywa. Sprawdzało by to wiedzę graczy :D Może być coś takiego?
środa, 25 maja 2016, 20:50   wiedzimin2
Assassin's Creed Unite powina to byc gra esportowa te wyscigi zabójców co celu i liczeniu na jakis cud aby nie wystąpił jakis glitch którą przegrywa ci całą runde.Tyle mozliwosci Tyle błedów i tyle zabawy
środa, 25 maja 2016, 18:53   Bua
Mienię, iż Chivalry: Medieval Warfare godny ostania eSportem. "Lico twe jeko cielec cię począł!", łajają adwersarzy grackie wojaki. Rozwścielkeni zniewagą, przypuszczają atak na walczerzy, poczyna się potyczka, pokaz znakomitego fechtunku. Cięte szwaje i łapy ścielą pobojowisko, jucha toczy się strumieniami. "Ubić warchoła!", "Kończaj głowniku!", słychać bakanie chołoty. Ostał się ino jeden, triumfator, "Mój ci on!, panny wabią, dla niego wieczna chwała.
środa, 25 maja 2016, 16:50   hubertgz
Sądzę, że najlepszą grą jest "Need for Speed". W grę można grać z każdym. Najlepsza jest tutaj rywalizacja, która potrafi być bardzo ciężka. Wyprzedza Ciebie twój przeciwnik. O NIE!. W tej grze przydaje się na pewno dopingowanie przez znajomych i nie tylko. Wybrać najlepszego wśród najlepszych to jest coś. "Need for Speed" powinien się przyjąć do rywalizacji w esporcie. ;)

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

ESPORT NOW 2017 nadciąga do Wrocławia

News
wtorek, 16 maja 2017

esport-now-2017-nadciaga-do-wroclawia 27-28 maja we Wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się druga edycja jednej z największych polskich imprez dla fanów e-sportu – ESPORT NOW 2017. W tym roku organizatorzy imprezy zamierzają przyciągnąć na darmowa imprezę 20 000 odwiedzających.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z