Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World of Warcraft: Warlords of Draenor dołącza do Battle Chesta

Bastian czwartek, 19 maja 2016, 13:18 News
PC
World of Warcraft: Warlords of Draenor
World of Warcraft: Warlords of Draenor

Wszyscy, którzy w World of Warcraft do tej pory nie zdecydowali się przejść przez Mroczny Portal, mogą od teraz to zrobić, kupując tylko podstawową wersję gry.

Jeśli pogrzebiecie w sklepie Battle.netu, zauważycie, że nie można już kupić Warlords of Draenor – aktualnie panującego dodatku na serwerach WoW-a. Oznacza to, że został on dołączony do Battle Chesta, czyli podstawowej wersji gry, która zawiera wszystkie wydane dotychczas dodatki.

Można się było tego spodziewać – Blizzard od premiery Cataclysmu zawsze kilka chwil przed wypuszczeniem najnowszego dodatku dołączał aktualny do podstawowej wersji gry.

Oznacza to, że niewykorzystanych do tej pory kluczy do Warlords of Draenor (są jeszcze osoby, które tego nie zrobiły?) nie będzie można już aktywować. Co więcej, nie będzie można też aktywować boostów postaci do 90. poziomu, które otrzymywaliśmy wraz z dodatkiem. Do osób, które kupiły najnowszy dodatek kilka chwil przed dołączeniem Warlordsów do Battle Chesta, a jeszcze go nie aktywowały, support Blizzarda wyciąga pomocną dłoń i bez problemu zrobi to za nich.

Premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft, Legionu, już 30 sierpnia. Ja, jak zwykle pełen nadziei (acz nieco zrezygnowany), czekam.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 20 maja 2016, 10:25   Bastian
@Redsun Tak!
czwartek, 19 maja 2016, 23:50   Redsun
Czy jezeli ja juz mam kupionego tego battle chesta, to to mi sie dodaje normalnie rozumiem, tak?
czwartek, 19 maja 2016, 19:30   Ziemas
ale konta, ktore nie wykorzystaly boosta maja nadal taka mozliwosc
czwartek, 19 maja 2016, 13:27   morgis
po prostu super, nie no tak

O autorze

Bastian

Podobne newsy

Heroes of the Storm: Echa Alterak to mapa ze świata Warcrafta i nowa bohaterka [GALERIA] [WIDEO]

News
poniedziałek, 4 czerwca 2018

heroes-of-the-storm-echa-alterak-to-mapa-ze-swiata-warcrafta-i-nowa-bohaterka-galeria-wideo Paladynka Yrel, pierwsza draenei w Nexusie, czekać będzie na nas w aktualizacji poświęconej bitwie pomiędzy Przymierzem a Hordą. Oprócz tego dostaniemy mapę Przełęcz Alterak, nawiązującą wprost do Alterac Valley – starego, dobrego battlegrounda z WoW-a.

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
2

Myśl na dziś: Od małego rodzice nas uczą, by nie ufać nieznajomym. Nie ufać znajomym uczymy się sami, często za późno.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Pozdrowienia z Portsmouth. Przyjechałam randkować, a zamiast tego siedzę i pracuję! Ale przynajmniej mogę popatrzeć na urocze cyfrowe zwierzaki.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z