Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITE-Sport Now już w przyszłym tygodniu!

Informacja prasowa czwartek, 19 maja 2016, 10:41 Info prasowe

Walki drużyn weszły w decydującą fazę. Całą imprezę poprowadzi na żywo Włodek Markowicz.

Największe polski festiwal e-sportowy już w przyszły weekend (28 i 29 maja), organizatorzy przedstawiają drużyny finałowe oraz oficjalnego hosta wydarzenia – Włodka Markowicza

Już za niecałe dwa tygodnie we wrocławskiej Hali Stulecia podczas finałów niezwykłego widowiska E-Sport Now zmierzą się ze sobą najlepsze polskie drużyny League of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive, które zostały wyłonione w ćwierćfinałowych rozgrywkach. Popularny i niezwykle lubiany polski YouTuber, Włodek Markowicz, którego publiczność może pamiętać np. z filmu „Glory of Esport”, będzie prowadził całe wydarzenie.

Podczas ćwierćfinałowych zmagań, wypełnionych zaciętą rywalizacją i emocjami, udało się wyłonić półfinalistów GEFORCE CUP (CS:GO) oraz ESPORT NOW 2016 (LoL). Do GEFORCE CUP zakwalifikowali się Lounge Gaming, noMercy HyperX, Team AGG i Team INETKOXTV, natomiast w półfinałach League of Legends zmierzą się  Illuminar Honor Gaming, Not Good Anymore, Szef+6 oraz abc123.

Dotychczasowe zmagania pozwalają wierzyć, że odbywające się w ostatni weekend maja finały przyniosą widzom i uczestnikom imprezy naprawdę wiele wrażeń. Nie wątpi w to także Włodek Markowicz – autor książki Kropki, a także speaker prestiżowych TEDx Talks, który zapytany o to czego spodziewa się po wydarzeniu odpowiada szczerze: „Emocji. Głównie emocji i szczypty dumy, że można zorganizować w Polsce event, który będzie mógł się równać z zagranicznymi. Jestem też ogromnym fanem Piotra „Izaka” Skowyrskiego i cieszę się, że dołączył do ekipy. 

Cały wywiad z Włodkiem można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia. Jeżeli się wybieracie, potwierdźcie swoją obecność na wydarzeniu fejsbukowym.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: eSport,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 19 maja 2016, 12:57   Janas2322
Jeśli by ktoś chciał to kod na bilecik z Pixel Boxa (88c9cbcd)

O autorze

Informacja prasowa

Podobne newsy

ESPORT NOW 2017 nadciąga do Wrocławia

News
wtorek, 16 maja 2017

esport-now-2017-nadciaga-do-wroclawia 27-28 maja we Wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się druga edycja jednej z największych polskich imprez dla fanów e-sportu – ESPORT NOW 2017. W tym roku organizatorzy imprezy zamierzają przyciągnąć na darmowa imprezę 20 000 odwiedzających.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z