Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBulletstorm doczeka się sequela?

Papkin wtorek, 17 maja 2016, 15:31 News
Bulletstorm
Bulletstorm

Odzyskawszy wolność, People Can Fly chce nam zrzucić na głowy atomówkę. A właściwie - dwie atomówki.

Studio, którym niegdyś zawiadywał był Adrian Chmielarz jest niemal gotowe, by ujawnić nam swe kolejne projekty.

Dla porządku jednak - przypomnijmy jego burzliwe losy. Po wyprodukowaniu Painkillera, PCF przez długi czas zacieśniało współpracę z Epic Games, wraz z którym stworzono Bulletstorma i Gears of War:: Judgement. W końcu Polacy przechrzcili się nawet na Epic Games Poland i dołożyli swoją cegiełkę do Fortnite'a i kilku innych projektów tworzonych pod banderą firmy-matki. Ostatecznie w czerwcu ubiegłego roku, dość zresztą niespodziewanie, wrócili do panieńskiego nazwiska i wybili się na niepodległość.

Stojący u steru PCF Sebastian Wojciechowski udzielił właśnie wywiadu, w którym delikatnie nakreśla plany na przyszłość. Wnioski? Od początku 2016 studio pracuje nad wysokobudżetowym shooterem. W produkcji jest także inny, mniejszy projekt. Udało się również nawiązać współprace z wydawcą (acz kto zacz - Wojciechowski nie chciał zdradzić).

I szkoda tylko, że pierwsze szczegóły na temat ich nowego FPS-a poczekamy aż do przyszłego roku (do tego czasu koncept ma być "dopieszczany"). Nie jest jednak wykluczone, że People Can Fly wzięło na warsztat kontynuację Bulletstorma, do której stworzenia wciąż ma przecież prawa.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 28 maja 2016, 18:20   marcelo112
Przydało by się żeby było w cd-action gra jest fajna z tego co widziałem na you tubie ale trudno dostępna
środa, 18 maja 2016, 8:44   Strusiek
Po Bullestorm granie w jakąkolwiek inną strzelankę już nigdy nie było takie samo;D ciągle próbowałem kopać przeciwników w trakcie przeładowywania broni:D
wtorek, 17 maja 2016, 23:19   KoichiSan
@Kosarz5 to niech oddadzą markę prawowitemu właścicielowi i będzie spokój.
wtorek, 17 maja 2016, 22:37   Michal333
Wreszcie. Ile można czekać?
wtorek, 17 maja 2016, 22:24   Kosarz5
@KoichSan
Wydaje mi się że obecnie prawa posiada firma Nordic Games, która po tym jak spierniczyla serię wydając samodzielne dodatki do PK, tak samo jak Gothica wydając przedwcześnie niedokończoną "trójkę" i ZB, Arcanię, nie będzie skora do kontynuowania marki, gdyż PK Hell Damnation nie odniósł raczej sukcesu.
wtorek, 17 maja 2016, 21:05   KoichiSan
A Painkiller? To dzięki niemu zostali tym kim są. Nie mają już do niego praw? Bo to co zrobili z nim czesci (wszystkie dodatki po BotH i remaster H&D) zasługuje na potępienie.
wtorek, 17 maja 2016, 20:55   skurczybyczek666
Bulletstorm 2? Tak! Liczę na to!
wtorek, 17 maja 2016, 20:31   babalik
Bulletstorm to gra która zmiażdżyła mnie, soczysty gameplay od początku do końca, fenomenalnie zrobione lokacje, świat, polecam zagrać każdemu, kto jeszcze nie miał takiej przyjemności.
wtorek, 17 maja 2016, 20:24   AdiXeR
Powinien
wtorek, 17 maja 2016, 20:19   mustang2009
To świetny moment by dorzucić jedynkę do CDA :P :V
(tak serio, to wiem, że to nie proste itd itp)
Grałem chwilę w jedynkę u znajomego i było całkiem spoko, ale jakoś potem zapomniałem, a i tak nie narzekam na brak gier do ogrywania. Niemniej jednak nie była jakoś popularna czy znana, dwójka może teraz osiągnie większy sukces niż kiedyś ;)

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z