Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Homefront: The Revolution – Zwiastun historii pełen podniosłych cytatów [WIDEO]

Cross czwartek, 12 maja 2016, 12:46 News
PC

"Oto but, który skopie KALowski zadek". "Korasy zagnały nas w kozi róg". "Lubię Walkera, ale czy warto tyle dla niego zaryzykować?". "Uuu, brzmi, jakby ktoś potrzebował demonstracji". "Jest najlepsza w te klocki, lepiej jej nie drażnij". "Jestem Crawford, kolaborant". "Jeśli chcesz lepszego jutra, musisz o nie zawalczyć...".

Kolejna gra, której projektant postaci jest wyznawcą filozofii "każda silna kobieta musi wyglądać jak Lisbeth Salander" doczeka się premiery już 20 maja.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 16 maja 2016, 9:54   SirMono
Ja już zrobiłem preoder wersji kolekcjonerskiej. Mam ogromny sentyment do jedynki, więc myślę, że "Rewolucja" też przypadnie mi do gustu. Zresztą pierwsze gameplaye nie wskazują na inną opcję. :P
piątek, 13 maja 2016, 0:08   McNill
Mi się podoba, bardzo ciekawa fabuła. To nie będzie zwykła strzelanka, tu trzeba będzie pokombinować i pomyśleć. To cenię. Czekam na premierę.
czwartek, 12 maja 2016, 19:29   Victarion
Burmistrz Simpson ? Dou !
czwartek, 12 maja 2016, 18:10   Masters110
W pakiecie ducha rewolucji jest: Skórka "Czerwonej Czaszki" dla motocykla. Czy tu chodzi o Red Skulla z Kapitana Ameryki?
czwartek, 12 maja 2016, 17:16   MasterKondi
Jasne tyle, że głównymi odbiorcami cod-a i innych fps-ów AAA są amerykanie.
czwartek, 12 maja 2016, 14:46   znajomi
OBALAMY ZŁOWIESZCZĄ DEMOKRACJĘ, TAK JAK PAN JANUSZ POWIEDZIAŁ XDD
czwartek, 12 maja 2016, 14:37   Pecetowiec
@Gumiaczek W Bad Company 2 Ameryka nie wygrała. ;P
czwartek, 12 maja 2016, 14:33   Antimasterplan
@Gumiaczek
Hmm, wydaje mi się, że tego typu scenariusz/zwrot akcji, o którym mówisz, mamy już w Call Of Duty: Advanced Warfare. Owszem, nie ma tutaj "obalania całkowicie reżimowych Stanów Zjednoczonych" etc., ale w kontekście tego co piszesz, to fabuła...tutaj przerwę, aby nie spoilerować - zagraj, lub poczytaj, myślę, że nie będziesz zawiedziony. (errata: *Chinom '-)
czwartek, 12 maja 2016, 13:51   arturdzie
@Gumiaczek Lub zamiast obalać dyktaturę to raz obalić demokrację.
czwartek, 12 maja 2016, 13:26   Gumiaczek
Jedyna gra w której fajnie byłoby przegrać. Albo dołączyć do wroga i zająć Ameryke. Fajnym scenariuszem np. do kolejnego Call of duty było by zrobienie z ameryki tych złych. Np. prezydentem zostaje jakiś szaleniec i wypowiada wojnę Rosji czy Chiną. Bo jakby nie było to każda gra tego typu jest taka sama super ameryka zawsze wygrywa.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z