Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mass Effect Andromeda dopiero w przyszłym roku

Cross środa, 11 maja 2016, 14:25 News

Fanów pocieszy trochę to, że pierwszy duży pokaz gry odbędzie się już za miesiąc.

"Wczesne miesiące 2017 roku" – takie widełki czasowe wyznaczyło właśnie EA na premierę nowego Mass Effecta. Firma twierdzi, że BioWare potrzebuje jeszcze czasu na doszlifowanie gry, i że pokaże fanom coś nowego już za miesiąc, w ramach konferencji EA Play (12 czerwca, tuż przed E3). Po raz kolejny usłyszeliśmy formułki o "większej skali wolności", "nowych, niezbadanych dotąd światach" i technologicznych rewolucjach związanych z silnikiem Frostbite. To... hm... słyszeliście, że White Wolf zarejestrowało znak handlowy Vampire Bloodlines? Mój czternastoletni wewnętrzny goth jest zachwycony.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 12 maja 2016, 10:55   AoS
Żadne doszlifowanie. Sprawa jest prosta: Battlefield 1 i Titanfall 2.
EA robi ryzykowną zagrywkę wypuszczając 2 FPS-y w jednym okresie, ale chyba stwierdzili, że Battlefield odskoczył od CoDa na tyle, że nie wyczerpie potencjału klienteli więc idą za ciosem i w okresie największej sprzedaży wypuszczą drugi tytuł o słabszej marce.
ME mogliby wypuścić w tym roku, ale ME ma taką markę, że sprzeda się i po nowym roku a Titanfall przypadnie na przedświąteczny szczyt.
środa, 11 maja 2016, 21:01   dxh11
I bardzo dobra decyzja ! Mimo iż twórcami Battlefielda 1 jest inny oddział EA, oczywiście BioWare - to warto na to spojrzeć z dwóch perspektyw:
1) Część graczy na pewno musiałaby wybrać tylko jedną z tych dwóch pozycji - względy finansowe, dodatkowo zbliżone daty premiery,
2) Doszlifowanie gry, upiększenie jej :)
Czuję po kościach że rok 2016/17 należy do EA :D
Chociaż CoD 2 oraz MW były na prawdę epickimi, totalnie epickimi produkcjami to jednak coroczne wypuszczanie kotletów musiało przynieść konsekwencje
środa, 11 maja 2016, 20:34   Scorpix
@Slipith Trójka fabularnie przegrywa z 2, ale ten patos by raczej oczywisty. W końcu chodzi o walkę o przetrwanie, więc nie mogło być inaczej. Do tego na początku sytuacja jest co raz gorsza, a nie lepsza pomimo znajdowania nowych sojuszników. Walka świetnie rozwijała motywy z 2, ale najważniejsze były interakcje z kompanami oraz dialogi, które umniejszały powagę i patos gry. Odkrycie wszystkich dialogów jest raczej niemożliwe, a ostatnio przechodząc całą trylogię znowu zobaczyłem coś nowego.
środa, 11 maja 2016, 20:01   Slipith
@Scorpix Trójka była słaba. Zerowa fabuła, tylko "ludzkość zagrożona. Zwołaj chłopaków". I te podniosłe przemowy/epicka muzyka na każdym kroku. Rzygać można było patosem Walka była dobra, ale nic poza tym.
środa, 11 maja 2016, 18:43   Scorpix
Wystarczy 3 z lepszym zakończeniem :)
Taka Andromeda będzie perfekcyjna.
To nowe otwarcie, więc martwi mnie czy bez starych scenarzystów będą w stanie stworzyć kolejne fantastyczne postacie. Czy ktoś będzie w stanie zastąpić Garrusa, Tali, Wrexa, Mordina czy Thane'a? Będzie bardzo ciężko, ale może się jednak uda.
środa, 11 maja 2016, 16:51   Nero66
JCraft Ja tam najczęściej do DA1 wracam najlepsza część, ale to może przez sentyment bo do ME1 też często wracam. I również mam nadzieję że z ME:A nie zrobią tego co zrobili DA:I
środa, 11 maja 2016, 16:15   JCraft
Byleby tylko nie skończyło się to jak z DA:I - gra, która moim zdaniem reprezentuje doskonale główny problem współczesnych gier z otwartym światem - wielki, ładny świat, ale zapełniony poboczną zawartością prezentującą koszmarnie niski poziom. Ja bawiłem się znacznie lepiej przy rozczarowującym DA2 - tam, mimo powtarzalnych (i raczej nieciekawych) lokacji przynajmniej wątki poboczne były zrealizowane interesująco.
środa, 11 maja 2016, 15:38   Julian
Oby nie zrobili tego całkowicie w stylu Dragon Age Inkwizycja, bo ta gra jakaś średnia była , wyprana z emocji i patosu jakie miało ME. Te duże mapy w DAI może mi dawały frajdę z eksploracji i przypominały co nie co na przykład Skyrima, dając nam mini piaskownice ale zatracały dynamizm akcji i jej spójność wątków. No chyba że robimy tylko wątek główny. W ME było to jakoś inaczej rozwiązane może właśnie ze względu na mniejsze mapy. Można było brać misję poboczne i nie czuło się znudzenia.
środa, 11 maja 2016, 15:38   Wcogram
Czyli tak jak zapowiadali iV Q roku 2016 (fiskalnego)
środa, 11 maja 2016, 14:54   Pecetowiec
Ja nie czekam. Sorry Smuggler mnie MS nudzi. ;P

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z