Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWiedźmin 3: Krew i Wino – Wyciekła data premiery

spikain niedziela, 8 maja 2016, 18:48 News

Dopóki informacja nie zostanie podana oficjalnie, nie ma stuprocentowej pewności. Ale Steam to całkiem wiarygodne źródło.

Na Steamie przez chwilę widoczna była strona nowego dodatku do trzeciego Wiedźmina. Niektórzy – zapewne zależnie od kraju zamieszkania – widzieli 30 maja, inni 31 maja.

Wybierzcie więc sobie jedną z tych dat. Albo poczekajcie na oficjalną zapowiedź.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 10 maja 2016, 18:03   Nellon
W polskim sklepie cdp jest wciąż pokazana data premiery krwi i wina na 31 maja
poniedziałek, 9 maja 2016, 13:14   YorDar
A po maturach pójdę na wino w Toussaint
poniedziałek, 9 maja 2016, 12:35   Raxon
Taki sposób wydania dodatku jest jak najbardziej słuszny. Jak sama nazwa mówi DODATEK a nie GRA :D Mam nadzieję, że trafie na pierwszą turę pre-orderu jak z sercem z kamienia. Muszę mieć te karty
poniedziałek, 9 maja 2016, 5:58   Scorpix
@kawalorn
To też jest pewna wadą dodatku, ale już dyskusyjna. Lepiej by było wpleść historię Olgierda i Mirror Mastera, gdzieś w środku gry, a nie przed samym finałem. Wiadomo jednak, że uderzył oby to w graczy, którzy ukończyli grę, chyba że cdp stworzylby jakiś system skalowania poziomu trudności zadania od poziomu 20.
@2real
Dodatek trwa około 15 godzin, choć niestety nie ma nowych mechanik. Są jednak najlepsi bossowie w całej grze.
poniedziałek, 9 maja 2016, 2:27   Rufus
Dla zainteresowanych, tutaj są zrzuty całej zakładki Steamowej, z pełnym, oficjalnym, opisem dodatku itd.: https:twitter.com/Wario64/status/729331404778020868/photo/1
poniedziałek, 9 maja 2016, 0:45   2real4game
@Scorpix
Wyobraź sobie hate w momencie powiązania dodatków z głównym wątkiem. "Oszuści", "wycięli zawartość, żeby ją dać w DLC", "bez wydawania kasy nie poznasz całej historii", itp. Redzi wybrali najbezpieczniejszą opcję.
niedziela, 8 maja 2016, 22:02   Pecetowiec
Jak to będzie prawda to początek czerwca spędzę w Toussaint. <3
niedziela, 8 maja 2016, 21:35   Kawalorn
@Scorpix, nie wiem jak Serca z Kamienia miały niby się wiązać z główną gra jeśli z założenia masz je przechodzić po skończeniu głównego wątku.
niedziela, 8 maja 2016, 21:22   Wile
Dan2510 Chyba nie czytasz newsów :D embargo na jakiekolwiek informacje związana z dodatkiem kończą się z dniem 10 maja co oznacza że zwiastunów i preorderów należy się spodziewać najpóźniej 9,10 maja.
niedziela, 8 maja 2016, 21:13   Scorpix
Sądzę jednak, że niestety również dostaniemy dodatek, który nie ma żadnego związku z fabułą Wiedźmina. Niektórym to nie przeszkadza, ale jest to jednak pewna wada. Decyzje z dodatku nie mają wpływu na nic. Pewnie będzie dobry, ale nie genialny.

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski
Redaktor naczelny CD-Action
Redaktor naczelny cdaction.pl
Człowiek
Mit
Legenda


My loony bun is fine, Benny Lava.

Podobne newsy

Wiedźmin 3: Wersja na Switcha działa bardzo dobrze [WIDEO]

News
wczoraj

wiedzmin-3-wersja-na-switcha-dziala-bardzo-dobrze-wideo Jeśli chcecie zamienić kieszonkowych łowców Pokemonów na grubszy kaliber, to nie mogliście lepiej trafić.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
3

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z