Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Touhou po raz pierwszy po angielsku na konsolach – mamy datę premiery

Cross poniedziałek, 2 maja 2016, 21:29 News

Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet pozwoli nam wcielić się w najsłynniejsze bohaterki z serii w oryginalnym połączeniu shmupa i bijatyki.

"Oryginalnym" to może trochę za dużo powiedziane, bo rozgrywka oparta została po prostu o niszową produkcję Wartech: Senko no Ronde, ale poza tą grą nie znajdziecie niczego podobnego do Bullet Ballet. Gra pozwala nam wcielić się z jedną z dziesięciu najpopularniejszych postaci w serii (kapłanka Reimu Hakurei, wiedźma Marisa Kirisame, uzbrojona w miecz Youmu Konpaku, Sakuya "PADS" Izayoi...) i zmierzyć się z resztą obsady – zarówno ty, jak i przeciwnik będziecie próbowali się nawzajem trafić różnymi wzorami pocisków, do dyspozycji mając też możliwość użycia godnych bossa kart zaklęć (dla niewtajemniczonych: chodzi o najbardziej zawiłe i olśniewające wizualnie konfiguracje pocisków). Nie jest to typowy dla serii tytuł, bo zamiast pijanego mistrza ZUN-a stworzyli go wielbiciele krainy Gensokyo, ale fani powinni być zadowoleni - choćby przez okazałą kolekcjonerkę widoczną na zdjęciu powyżej. Do zakupu TUTAJ.

Gra będzie oparta co prawda o wersję pecetową, ale w ramach konwersji wzbogaci się o różne poważne usprawnienia - lepszy single player, wygodniejszy interfejs, multiplayer sieciowy, nowe tryby, nowy interfejs, poważny rebalans, et cetera. Premiera europejska 9 września, a zwiastun powyżej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 4 maja 2016, 8:25   SecretLaserPL
Jaram się...chcę to na pecety o.o!!!
wtorek, 3 maja 2016, 13:43   Marc0s
Wartech Senko no Ronde to bardzo ciekawa gierka. Dość trudno ją teraz dostać, ale zakup się opłaca, zwłaszcza że ze względu na jej niszowy charakter, jest ona bardzo tania.
wtorek, 3 maja 2016, 12:25   Shin0bi
O tej serii nigdy nie słyszałem, ale połączenie schmupa z bijatyką może być ciekawe
wtorek, 3 maja 2016, 6:59   vfm
cdaction.pl - gdzie newsem jest nowe 2hou, ale o Stellaris które wyjdzie za tydzień nic.
wtorek, 3 maja 2016, 0:11   Krysio
Szczerze to nigdy się nie interesowałem tą serią gier, ale chyba najwyższy czas nadrobić zaległości. No to czekamy do września.
poniedziałek, 2 maja 2016, 22:34   eddi1996
Zaraz, to istnieje połączenie gry bullet hell z bijatyką?
* heavy breathing *

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z