Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBlackroom: Kickstarter anulowany, Romero najpierw stworzy demo

Cross sobota, 30 kwietnia 2016, 9:52 News

Jedyna logiczna decyzja.

Jakkolwiek dużym fanem Johna Romero jestem, nie mogę powiedzieć, że jego kickstarterowy pitch był dobry. Ludzie wciąż pamiętają Daikatanę i postrzegają go przez jej pryzmat, nieważne, jak wiele dobrych map do Dooma zrobiłby w tak zwanym międzyczasie. Brakło dema, które mogło zapewnić niedowiarków, że nie jest tym samym twórcą, którym był za czasów Ion Storm. Fani zaczęli więc masowo zwracać Romero i Carmackowi uwagę, że ludzie sparzyli się na Kickstarterze już zbyt wiele razy, by podekscytować się tytułem bez grywalnej wersji i o tak odległej dacie premiery. Zespół odpowiedzialny za Blackroom przyznał im w końcu rację, a że nie zdążyliby stworzyć porządnego dema przed Kickstarterem, postanowili go odwołać i stworzyć nowy, gdy będą mieli światu coś do pokazania. Zapewniają też osoby, które wsparły ich już w poprzedniej kampanii, że ich zaufanie będzie w jakiś sposób wynagrodzone.

Pytanie tylko, czemu żaden z partnerów Night Work Games – z odpowiedzialną za oszałamiający sukces Bloodstained firmą 2 Player Productions na czele – od razu nie upewnił się, że Kickstarter, nad którym pracują, ma pokazane ujęcia z rozgrywki. To zawsze, ale to zawsze znacząco podnosi zainteresowanie dobrymi projektami. Czy byłe gwiazdy id Software myślały, że ta zasada ich nie dotyczy?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 30 kwietnia 2016, 15:58   Redsun
@Mortem - Tylko po co mieli by brac z niego przykład, jak gracze sami najwidoczniej chcą być dojeni, biorąc pod uwagę wyniki finansowe :D
sobota, 30 kwietnia 2016, 14:25   Mortem
Bierzcie twórcy przykłd z Johna Romero... a nie róbcie z graczy dojonych krów... $$$
sobota, 30 kwietnia 2016, 13:23   Lyzwa92
Dobrze, że podjęli taką decyzję - za dużo gier teraz jest robionych na szybko przez co wychodzi kaszana. A tak to chociaż demko niech dopracuje i pokaże, że chce wrócić w wielkim stylu (na co liczę).
sobota, 30 kwietnia 2016, 10:00   Pecetowiec
No to premiera będzie jak pewnie wyjdzie Cyberpunk 2077...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
15

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Myśl na dziś: Lepiej późno niż wcale!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z