Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBlackroom: Kickstarter anulowany, Romero najpierw stworzy demo

Cross sobota, 30 kwietnia 2016, 9:52 News

Jedyna logiczna decyzja.

Jakkolwiek dużym fanem Johna Romero jestem, nie mogę powiedzieć, że jego kickstarterowy pitch był dobry. Ludzie wciąż pamiętają Daikatanę i postrzegają go przez jej pryzmat, nieważne, jak wiele dobrych map do Dooma zrobiłby w tak zwanym międzyczasie. Brakło dema, które mogło zapewnić niedowiarków, że nie jest tym samym twórcą, którym był za czasów Ion Storm. Fani zaczęli więc masowo zwracać Romero i Carmackowi uwagę, że ludzie sparzyli się na Kickstarterze już zbyt wiele razy, by podekscytować się tytułem bez grywalnej wersji i o tak odległej dacie premiery. Zespół odpowiedzialny za Blackroom przyznał im w końcu rację, a że nie zdążyliby stworzyć porządnego dema przed Kickstarterem, postanowili go odwołać i stworzyć nowy, gdy będą mieli światu coś do pokazania. Zapewniają też osoby, które wsparły ich już w poprzedniej kampanii, że ich zaufanie będzie w jakiś sposób wynagrodzone.

Pytanie tylko, czemu żaden z partnerów Night Work Games – z odpowiedzialną za oszałamiający sukces Bloodstained firmą 2 Player Productions na czele – od razu nie upewnił się, że Kickstarter, nad którym pracują, ma pokazane ujęcia z rozgrywki. To zawsze, ale to zawsze znacząco podnosi zainteresowanie dobrymi projektami. Czy byłe gwiazdy id Software myślały, że ta zasada ich nie dotyczy?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 30 kwietnia 2016, 15:58   Redsun
@Mortem - Tylko po co mieli by brac z niego przykład, jak gracze sami najwidoczniej chcą być dojeni, biorąc pod uwagę wyniki finansowe :D
sobota, 30 kwietnia 2016, 14:25   Mortem
Bierzcie twórcy przykłd z Johna Romero... a nie róbcie z graczy dojonych krów... $$$
sobota, 30 kwietnia 2016, 13:23   Lyzwa92
Dobrze, że podjęli taką decyzję - za dużo gier teraz jest robionych na szybko przez co wychodzi kaszana. A tak to chociaż demko niech dopracuje i pokaże, że chce wrócić w wielkim stylu (na co liczę).
sobota, 30 kwietnia 2016, 10:00   Pecetowiec
No to premiera będzie jak pewnie wyjdzie Cyberpunk 2077...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wiecie doskonale, który tytuł mam na myśli, prawda?

Komentarzy:
1

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« sierpień 2020
PWŚCPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31