Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDeus Ex: Mankind Divided – Sześciominutowy zwiastun i kolekcjonerka [WIDEO]

Cross czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:50 News

Deus Ex po opóźnieniu premiery jakby zniknął z naszych radarów – teraz przypomina o swoim istnieniu nie tylko długim trailerem przedstawiającym wszystkie najważniejsze aspekty gry, ale też zdjęciami kolekcjonerki.

Oprócz filmu mamy też informacje na temat różnych wersji gry i tego, co będzie w nich zawarte. Podstawowe edycje, czyli Day One (pudełko) oraz Digital Standard (cyfra) otrzymają bonusowo dodatkową misję, zestaw przedmiotów tajnego agenta, minisoundtrack oraz zestaw cyfrowych książek - artbook, nowelkę oraz komiks. Droższa o 50% cyfrowa edycja Digital Deluxe będzie wzbogacona o Season Pass (tak, będzie Season Pass), a kolekcjonerka będzie wyglądała następująco:

Szkoda, że ta figurka będzie pewnie wątpliwej jakości dziełem Play Arts Kai. Czy twórcom Mankind Divided uda się tym razem dorównać jedynce, czy spadną na poziom dwójki, dowiemy się 23 sierpnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 3 maja 2016, 20:26   rumbur
Mam nadzieję, że wyrugują stare błędy: brak broni białej, powiększą rozmiary lokacji, najlepiej bez ekranów ładowania, ale co ja tam wiem, do tego mam szczerą nadzieję, że końcówka nie będzie ssać tak jak w jedynce. No i może powróci wybór augmentacji, chociaż w to wątpię.
piątek, 29 kwietnia 2016, 23:47   SantaChief12
Świetny design.
piątek, 29 kwietnia 2016, 16:08   DuncunIdahho
No to maja mnie:) kupie w premiere tak jak HR. Mam nadzieje ze duch jedynki dalej bedzie silny:)
piątek, 29 kwietnia 2016, 15:36   lukaszsa
@Shaddon - faktycznie:) interface był toporny, ale mi odpowiadał( geek:) ) Muszę jednak napisać o jednej genialnej funkcjonalności, jaka powinna być w każdym RPG to znaczy dopisywanie notatek do dziennika. To było genialne w Deus Ex 1.
piątek, 29 kwietnia 2016, 15:08   Shaddon
@lukaszsa
"Toporny" w kwestiach grafiki, animacji, interfejsu. Nawet wtedy żaden z tych elementów głowy nie urywał, choć wszelkie minusy bledły w konfrontacji z ogólną maestrią tej z wszech miar wybitnej produkcji. Pamiętam, że zanim zaopatrzyłem się w pełną wersję, demko z płyty CD-Action ograłem kilkanaście razy - tak dobra była to gra.
@Coroner
Twierdzisz, że większość zadań nie miała alternatywnych rozwiązań, że nie istniała więcej jak jedna słuszna droga do celu?
piątek, 29 kwietnia 2016, 10:42   lukaszsa
@Coroner - "czyli dołem, bokiem, albo górą" - to napisz proszę jak jeszcze można. Przez środek przez ściany, lub teleportem a' la Dishonored. Wiesz ja przechodziłem jak mi pasowało czyli tutaj dołem tam górą a jeszcze gdzieś indziej na deathmatch.
piątek, 29 kwietnia 2016, 10:35   Coroner
@Shaddon "wartymi wielokrotnego przechodzenia na wszelkie możliwe sposoby."
Tak, czyli dołem, bokiem, albo górą. Lubię te gry ale zawsze mnie śmieszyło to "wiele ścieżek".
piątek, 29 kwietnia 2016, 10:03   Tesu
Niewielka figurka, maly artbook i steelbox plus sama gra i troche cyfrowych smieci, a to wszystko juz za prawie 500zl. Nie dziekuje, wole EK Overwatcha.
piątek, 29 kwietnia 2016, 9:52   lukaszsa
@Shaddon, @Pecetowiec - zdefiniujcie proszę toporny. Bo jak dla mnie DX 1 był lekki. Łatwo się wgryzało w mechanikę a fabuła to sprawa indywidualna, ale mnie od razu wciągnęła. Deus Ex 1 - to jedyna gra, w której do przodu pchała mnie na RÓWNI mechanika i fabuła.
piątek, 29 kwietnia 2016, 9:36   Shaddon
@Pecetowiec
Jeśli Human Revolution było, twoim zdaniem, "toporne", to ciesz się, że nie miałeś styczności z oryginalnym Deus Exem. :) Nie zmienia to jednak faktu, że obie gry są jednymi z najlepszych w historii, wartymi wielokrotnego przechodzenia na wszelkie możliwe sposoby. Wierzę, że Mankind Divided utrzyma ten poziom, nawet, jeśli chciwi, krótkowzroczni chłopcy ze Square więcej szkodzą, niż pomagają.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z