Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITJEZUS MARIA, THE LAST OF US 2 TRAFIŁO NA OKŁADKĘ GAME INFORMERA!

Papkin środa, 20 kwietnia 2016, 16:42 Plotka

W PISMIE ZNALEZIE SIĘ DUŻO WIADOMO ŚC NA TEMAT NOWEJ TYTUŁU NAUGHTY DO!!!

A całkiem poważnie: dziś dowiemy się, jak nie należy rozpuszczać nieprawdziwych plotek.

Na NeoGAF-ie pojawił się właśnie jeden z bardziej oczywistych fejków ostatniej pięciolatki. Do sieci "wyciekła" okładka oraz jedna ze stron Game Informera, periodyku, który przyzwyczaił nas do ujawniania dużych tytułów (lub przynajmniej ujawniania na ich temat niedostępnych nigdzie indziej informacji). Same materiały wyglądają (na pierwszy rzut oka) dość solidnie...


 


 

Przyjrzyjcie się jednak tej "największej niespodziance E3 2016", która to ma się ukazać za 2 lata, a... coś zdecydowanie przestanie grać. Raz, że art wygląda dziwacznie (w rzeczywistości jest to zmodyfikowana ilustracja z pierwszej gry. Zresztą - twarz Ellie wygląda dziwnie znajomo...)

 

Dwa, że sam artykuł został napisany bardzo nieporadnie. Wyłączywszy nawet głupie błędy - nie jest to język, jakiego oczekiwać można od drukowanego magazynu.

Nie zmienia to faktu, że TLoU2 już się (ponoć) tworzy, o czym pisaliśmy nie raz i nie dwa (bo trzy razy).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 21 kwietnia 2016, 20:36   MartinHart
Cross przebity
czwartek, 21 kwietnia 2016, 10:23   WickedDivinity
O Matko Boska, jaki troll fest... nie ma co odpowiadać na ich sztucznie generowane spiny. To tylko ich karmi i rosną jak grzyby po deszczu.
czwartek, 21 kwietnia 2016, 10:17   Adorianu
Kolejny tytuł newsa jak z onetu.
czwartek, 21 kwietnia 2016, 8:01   PanDiego
@wszyscy marudzący na niezabawność Was te artykuły nie śmieszą, ja kocham Actionowe poczucie humoru. Więc dajcie im dowcipkować :) No i błędy zdarzają się każdemu. O wiele łatwiej jest znaleźć błąd jako osoba 3 niż jako autor dzieła (dosłownie jakiegokolwiek).
środa, 20 kwietnia 2016, 21:26   Papkin
... w dodatku klepiemy po kilka pism naraz i mamy jeszcze tzw. życia prywatne... No co ja mogę rzec, serio staramy się dawać z siebie wszystko. Tylko tyle i aż tyle.
środa, 20 kwietnia 2016, 21:25   Papkin
@songogu - pisz do autora. Nie ma dogmatu nieomylności newsmana, jeśli jakiejś informacji (Twoim lub kogokolwiek innego zdaniem) brakuje - jesteśmy dla Was, staramy się odpowiadać Waszym potrzebom na tyle, na ile to możliwe. Co się tyczy literówek czy pozostałości po poprzednich wersjach tekstu... cóż mogę rzec - takoż nie wahaj się uderzać i wytykać paluchem. Osobiście staram się przepuszczać tekst przez kilka różnych sitek, ale babolki się zdarzają. Strona to bestia żyjąca aktualnościami, a że...
środa, 20 kwietnia 2016, 21:22   gramofon23
Uszanowanko! Zaraz, zaraz: miało być bez obraźliwych określeń, które mogą być dotkliwe szczególnie dla pewnych grup odbiorców i - ogólnie - z poszanowaniem uczuć innych, zatem wnioskuję, iż sam tytuł nowiny może być obrazą czyjejś świętości (patrz: drugie przykazanie dekalogu). Proszę usunąć "pedziów" z komentarzy i Jezusa (oraz Marię też) z tytułu. No, raz, raz! Szacuneczek! :)
środa, 20 kwietnia 2016, 20:51   Szkarad156
Niektóre uwagi co do newsów na stronie są akurat trafione. Nikogo nie obchodzi, że miałeś szóstkę z polskiego. Po to wchodzę na stronę żeby poczytać newsy, nie quasi-dzieła quasi-sztuki.
środa, 20 kwietnia 2016, 20:43   songogu
Pomijacie* Ironiczne, co? Xd Autokorekta plus brak edycji.
środa, 20 kwietnia 2016, 20:39   songogu
Papkin proszę cię bardzo. Ciężko z waszych tekstów wyczytać informacje bo trzeba się w nich przekopywać przez opinie autora i odsiewać jego "fajność i lekkość". Do tego stopnia że często promujacie niezbędne informacje (zapowiedź bety nioha bez podania platform i sposobu dostania się do bety). Literówki, pozostałości po poprzednich wersjach tekstu, ogólnie brak redakcji. Coś jeszcze?

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z