Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITNier: Automata – Zwiastun, rozgrywka, projekty postaci [WIDEO]

Cross sobota, 16 kwietnia 2016, 14:53 News

Z okazji nierowego koncertu Square Enix i Platinum Games pokazało nam to i owo z kontynuacji "japońskiego Tormenta". Fabuła dalej owiana jest w dużej mierze tajemnicą, ale w scenach walki czuć rękę twórców Metal Gear Rising.

Pierwsze od Paris Games Week nagranie z rozgrywki znajdziecie poniżej. Poruszanie się postacią, animacje i powietrzne combosy wyglądają znakomicie - chciałoby się tylko zobaczyć mniej zabaw z trybem debuggerskim, a więcej widocznego pod koniec segmentu sidescrollera w 2D (tak jak w pierwszym Nierze, konwencja rozgrywki ma się tu często zmieniać):

Zwiastun zaprezentowany widzom/słuchaczom koncertu zobaczycie poniżej:

Czekamy na angielską wersję/lepszą jakość nagrań – niestety, te są wzięte żywcem z internetowego streamu z odegranym w Japonii koncertem. W wysokiej jakości mamy za to artworki z głównymi bohaterami (autorstwa słynnego Akihiko Yoshidy, znanego choćby z Final Fantasy Tactics, Bravely Default czy Vagrant Story):

A jeśli ktoś nie wie jeszcze, czemu ma się ekscytować, niech posłucha ścieżki dźwiękowej z pierwszej części:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 16 kwietnia 2016, 19:41   Wcogram
Gra wygląda obiecująco. Tylko dlaczego wszędzie muszą być te cudowne rozmycia obrazu.
sobota, 16 kwietnia 2016, 17:20   czorcik696
Nie lubię azjatyckich produkcji z nadnaturalnej wielkości mieczami, lub nadnaturalnej wielkości piersiami. Czyli ogólnie tak z 99.9%... azjatyckich produkcji. No ale muzyczka trzeba przyznać super.
sobota, 16 kwietnia 2016, 15:48   Kawalorn
Nawet nie wiem jak wygląda gameplay w Nier, ale soundtrack przesłuchałem cały i bym to kupił tylko za to. :P Oczywiście jeśli będzie na PC.
sobota, 16 kwietnia 2016, 15:48   HeklusDwa
Te fps'y argh...

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

NieR: Automata – Androidowa epopeja nie przestaje kusić graczy

News
środa, 15 maja 2019

nier-automata--androidowa-epopeja-nie-przestaje-kusic-graczy Grze stuknął kolejny milion.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z