Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Final Fantasy XV: Za cyfrowy preorder dostaniecie garść bonusów

Cross sobota, 16 kwietnia 2016, 14:31 News

Bon appetit.

W ramach zadośćuczynienia za krzywdy powiązanie z brakiem fizycznego nośnika każdy, kto złoży cyfrowy preorder, otrzyma następujące bonusy:

Właściciele Xboksa otrzymają broń Masamune, karoserię do auta z lakierem stylizowanym na części serii ze SNES-a, wędkarskie DLC oraz nowe elementy avatarowej garderoby (Carbuncle i ciuchy Noctisa).

Użytkownicy PSN otrzymają podobny zestaw, ale zamiast ozdóbek dla microsoftowego Avatara dostaną motyw o hucznej nazwie Big Bang.

Choć czasem nadal ciężko w to uwierzyć, premiera Final Fantasy XV 30 września.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 13:14   KiRA
Będzie dual audio, nawet w obu demach na PS4 jest dual audio do wyboru. W sumie chyba nawet na stronie SE Shop jest o tym informacja.
niedziela, 17 kwietnia 2016, 23:21   mishiu
Czytałem, że niby jest sporo szansa, że jako pierwsze final fantasy na konsole w przypadku XV będzie dostępne dual audio.
niedziela, 17 kwietnia 2016, 20:17   Marc0s
Może też być to broń ewoluująca razem z graczem, tak jak swordians z Tales of Destiny.
sobota, 16 kwietnia 2016, 17:25   CzlowiekKukurydza
@Veldrim Może Masamune będzie jako drop z jakiegoś opcjonalnego bossa albo ewentualnie trzeba będzie odblokować możliwość używania jej jak w FFXII. Jakoś nie widzę Masamune jako 'popierdółki' którą potem zastąpi się bronią kupioną w sklepie.
sobota, 16 kwietnia 2016, 16:35   Veldrim
Masamune DLC tzn że na dzień dobry dostaniemy super broń która sprawi że większość uzbrojenia w grze przynajmiej dla jednej postaci będzie bezużyteczna? czy że bedzie do zdobycia pod koniec gry, innej sensownej opcji nie widze.
A tak ogółem to preorderów sie nie kupuje. I już.
sobota, 16 kwietnia 2016, 15:59   CzlowiekKukurydza
Oby kiedyś wyszło na PeCe.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z