Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDeadpool 2 oficjalnie w produkcji!

Papkin piątek, 15 kwietnia 2016, 9:43 Film, serial, animacja

Wytwórnia potwierdza: dostaniemy więcej żartów o siadaniu na twarzy.

Filmowy "Deadpool" okazał się nadspodziewanym sukcesem i zarządził właściwie na każdym rynku (no, poza jednym...). Gdy piszę te słowa film ma na koncie ponad 750 mln dolarów (więcej niż "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie"!) i stanowi trzeci (za "Zootopią" i "Ben Affleck v Superman"), najbardziej dochodowy film tego roku.

Kontynuacja wisiała w powietrzu i Fox ma dla nas dobre wieści. Przedstawiciel wytwórni nie tylko potwierdził podczas CinemaConu, że sequel powstanie, ale również zdradził, że na reżyserskim krześle ponownie usadowi się Tim Miller, a scenariusz znów rozpiszą Rhett Reese i Paul Wernick. Nikogo nie zdziwię pisząc, że w rolę tytułową ponownie wcieli się Ryan Reynolds, ponoć przez ekran przewinie się także więcej X-Menów.

Niestety, na szczegóły na temat fabuły i obsady jeszcze sobie poczekamy. Premiera nie nastąpi zresztą prędko, bo też Reynolds jest obecnie zaangażowany w inne projekty.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 17:09   MrTix
@AssgardVasNeema
Też nie wiem z jakiego powodu ludzie chwalą ten film, dla mnie średni :)
sobota, 16 kwietnia 2016, 9:59   teh4esz
@Simonr2 akurat x-meni nie są dziełem Marvel Studios tylko Foxa :P
sobota, 16 kwietnia 2016, 9:08   murderbydolly
jak 2 urwie dupę tak dobrze a nawet lepiej niż pierwsza odsłona to jestem za..."I'm never gonna dance again..." :D
sobota, 16 kwietnia 2016, 5:40   lech8
Widziałem masę dobrych dialogów, wyciętych z komiksów i w porównaniu do tego co zobaczyłem na filmie, to mam wątpliwości na podstawie czego go kręcono.
piątek, 15 kwietnia 2016, 20:36   Simonr2
Aby wszystkie filmy ze stajni Marvela trzymały taki poziom, to na każdy bym chodził kilka razy do kina. A tak to tylko z synem mogę się wybrać. Te wszystkie filmy są takie przesłodzone, że aż czasami nie można na nie normalnie patrzeć, zwłaszcza Thory, i Czas Ultrona. A jak już nakręcą coś mniej cukierkowego to wychodzi taka kaszana jak "X-men Geneza Wolverine"
piątek, 15 kwietnia 2016, 19:22   kamilkk5
Rozumiem, że humor nie musi do każdego trafiać :D ale polecam wyciągnąć kija z dupy
piątek, 15 kwietnia 2016, 16:03   Aroniusz
Czy komizm sytuacji będzie podkreślany przez Deadpoola zachowującego się w nieadekwatny sposób? Czy scenarzyści skończyli już 12 lat?
piątek, 15 kwietnia 2016, 14:40   DarthKoza
Jeśli humor będzie trzymał się dalej tego samego, to podziękuję. Raz może być, ale kontynuowanie tego raczej nie przykuje mojej uwagi. Liczę na humor bardziej odnoszący się do popkultury, wyrachowany - najśmieszniejsze żarty w Deadpoolu to były odniesienia do Hugh Jackmana, X-Men i innych bohaterów. Nie mówiąc o pewnych żartach na temat różnych osób - celebrytów. O sraniu to każdy może mówić - nie w tym nic śmiesznego.
piątek, 15 kwietnia 2016, 14:11   Bronnson
Jeśli to był przeciętniak, to ja poproszę jeszcze dziesięć takich.
piątek, 15 kwietnia 2016, 13:32   AssgardVasNeema
Mocny przeciętniak z tego filmu, nie wiem czemu się tak nim wszyscy zachwycają ;)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z